pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Birželio 1 d. 00.30 val.
Honda kompanijos logotipas.
Honda kompanijos logotipas.
 
Kitos naujienos

Honda diegia stabdymo prioriteto technologiją

Kompanija Honda patvirtino savo planus naudoti technologiją Honda ir Acura automobiliams, kuri esant kartu paspaustiems stabdymo ir greičio pedalams, automatiškai atjungia akceleratorių ir automobilis nustoja greitėti. Serijiniai automobiliai šią funkciją turės jau vasarą.

Pasak Hondos, nauja stabdymo prioriteto technologija 2011 metų pabaigoje bus įdiegta visuose modeliuose, pagamintuose Šiaurės Amerikos rinkai. Nepranešama, kokie modeliai naują technologiją turės pirmi. Beveik tuo pačiu metu kompanija Toyota pranešė, kad panaši technologija bus įdiegta visuose naujuose automobiliuose jau šiais metais. Apie tai pranešė Amerikos Toyota Motors padalinio prezidentas Džeimsas Lencas.

Šiuo metu JAV kongresas aktyviai tobulina teisinę bazę, kuria siekiama užtikrinti vairuotojų saugumą.Trečiadienį JAV valdžia patvirtino įstatymo projektą. Juo kompanijos

įpareigojamos naudoti stabdymo prioriteto tehcnologiją, taip pat naujuose automobiliuose diegti duomenų įrašymo įrangą - analogiškai, kaip lėktuvų "juodosios dėžės".

Be to, naujuoju įstatymu didinamos baudos už saugumo priemonių pažeidimus iki 200 mln. dolerių. Praėjusią savaitę Toyotos sumokėta bauda - 16,4 mlj. dolerių buvo maksimali pagal senuosius įstatymus.Kovo 23 d.
Ar valdys vokiečiai „Alfa Romeo“?

Kovo 18 d.
G klasė = G taškas?

Gruodžio 17 d.
Detroito automobilių parodoje bus 40 pasaulio premjerų

Gruodžio 14 d.
Nissan ir Mitsubishi susitarė gaminti naujus modelius vienas kitam

Birželio 1 d.
GM siekia Audi kokybės

Gegužės 26 d.
Ateljė Pininfarina jubiliejų atšventė „elektromobiliu“

Lapkričio 5 d.
„Juodoji dėžė“


 
© 2005–2020
Jūs esate 4210598-asis lankytojas