pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Gegužės 26 d. 10.30 val.
Pininfarina NIDO EV. Pininfarina kompanijos nuotraukos.
Pininfarina NIDO EV. Pininfarina kompanijos nuotraukos.
 
Kitos naujienos

Ateljė Pininfarina jubiliejų atšventė „elektromobiliu“

Įtalų kėbulų ateljė Pininfarina pristatė elektromobilį Nido, kuris buvo sukurtas pažymėti 80-ąjį kompanijos gimtadienį. Automobilis yra laisva prototipo Nido, kuris buvo pristatytas prieš šešis metus Paryžiuje, interpretacija.

Gabaritiniai Nido matmenys: ilgis - 2905 mm, plotis - 1683 mm, o aukštis - 1507 mm - tai šiek tiek daugiau negu Smart automobilyje. Elektromobilis turi plieninį vamzdinį karkasą, kuris serijiniam automobilyje, pasak kūrėjų, bus pakeistas į aliuminio. Pininfarina Nido bendra masė yra tik 900 kg.

Koncepcinis automobilis galinėje automobilio dalyje turi 40 AG elektrinį variklį. Varikliui energiją tiekia akumuliatorius, kurio vienu pakrovimu užteks nuvažiuoti apie 140 km.

Nuo 0 iki 60 km/h, prototipas įsibėgėja per 6,7 sekundės, o jo maksimalus greitis - 120 km/h. Pilnai pakrauti akumuliatorių reikia 8 val.

Automobilyje naudojamas natrio chlorido akumuliatorius, kuris lyginant su ličio jonų analogais, turi didesnę talpą ir pasižymi ilgesniu „gyvenimo laiku“. Be to, didžioji dauguma medžiagų gaminant tokius akumuliatorius yra nekenksmingos aplinkai, o akumuliatoriai gali būti visiškai perdirbti. Tačiau jie turi ir trūkumų - baterijos aukšta kaina, dėl ko jų aptarnavimas gali būti toks pat kaip ir benzininių analogų.Kovo 23 d.
Ar valdys vokiečiai „Alfa Romeo“?

Kovo 18 d.
G klasė = G taškas?

Gruodžio 17 d.
Detroito automobilių parodoje bus 40 pasaulio premjerų

Gruodžio 14 d.
Nissan ir Mitsubishi susitarė gaminti naujus modelius vienas kitam

Birželio 1 d.
GM siekia Audi kokybės

Lapkričio 5 d.
„Juodoji dėžė“


 
© 2005–2020
Jūs esate 4210569-asis lankytojas