pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Balandžio 27 d. 23.07 val.
Gamintojo nuotraukos. Kia Optima Hybrid
Gamintojo nuotraukos. Kia Optima Hybrid
 
Kitos naujienos

Labai gražus ir ekologiškas „Kia Magentis Hybrid“

Kitų metų pradžioje turėsime galimybę įsigyti naują korėjiečių modelį „Magentis“. „Kia motors“ nusiteikusi labai optimistiškai dėl šio automobilio ir net neabejoja dėl jo sėkmės Europoje. Automobilių pasaulyje jau gavęs kelis apdovanojimus dėl išvaizdos ir ekologiškumo.

„Kia Magentis Hybrid“ sedanas yra erdvus ir prabangiai įrengtas. Gamintojai taikosi nugvelbti net „Passat“ pirkėjus. Deja, dėl aptakių kėbulo linijų nukenčia erdvė virš gale sėdinčių keleivių. Nors vietos ir pakanka, bet aukšti keleiviai jausis nepatogiai. Pagal naujausias automobilų mados tendencijas, sumontuotas automobilyje panoraminis stoglangis. Dėl gale esančių akumuliatorių erdvės bagažinėje yra tiek, kiek vidutiniame miesto hečbeke – apie 280 litrų.

Tiek daug erdvės išnaudojantys akumuliatoriai turi ir teigiamos pusės. Jie gali varyti 30kW galingumo elektros variklį be benzininio variklio įsikišimo. Žinoma, kai greitis pasidaro didelis, o akumuliatoriai išsenka – įsijungia 2,4 litro variklis. Variklis, pavarų dėžė ir elektrinis variklis yra sumuontuoti į taip vadinamą „paralelinę“ sistemą. Elektrinis variklis tokiuose sitemose montuojamas tarp pavarų dėžės ir benzininio variklio. Pavarų dežė 6-ių laipsnių automatinė. Teigiama, kad vidutinės kuro sąnaudos bus apie 6,4l/100km. Visi varikliai, kartu sudėjus turi 209AG. Deja, tokiams sedanui šiais laikais tai nėra daug, todėl sportinio važiavimo neverta tikėtis.

Iš pradžių „Magentis“ pasirodys su įprastais varikliais: 1,7 dyzeliniu, turinčiu 136 AG ir 2,0 benzininiu, išvystančiu 160 AG. Ekologiškas „Kia Magentis“ yra ne tik pigus, taupus, bet ir gražus, puikiai įrengtas. Gaila tik, jog dinamikos atžvilgiu jis nusileidžia savo konkurentams


Edmundas KruglovasKita informacija apie Kia 

Birželio 1 d.
Irmscher pristatė Kia Soul versiją Edition

Liepos 13 d.
Pirmoji atnaujinto hečbeko Kia cee‘d nuotrauka

Liepos 10 d.
Kia Forte Koup jau ne už kalnų

Balandžio 3 d.
Seule Kia pristatė Sorento 2010

Vasario 24 d.
Kia kompaktvenas No 3 Ženevoje

Vasario 6 d.
Kia į Ženevą atveš naują konceptualų krosouverį

Rugsėjo 2 d.
Naujasis Kia Soul – su 126 AG dyzeliniu ir benzininiu varikliais

Rugpjūčio 1 d.
Kia atnaujino modelį Sportage


 
© 2005–2022
Jūs esate 4655419-asis lankytojas