pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Liepos 29 d. 11.18 val.
Honda nuotraukos
Honda nuotraukos
 
Kitos naujienos

Naujos kartos Honda Jazz atkeliaus į Europą rudenį

Spalį automobilių parodoje Paryžiuje europiečiams bus pristatyta nauja kompaktveno Honda Jazz karta. Be modernizuotos išvaizdos ir šiuolaikiško interjero automobilis gali pasigirti didesne erdve keleiviams ir bagažui, naujais salono komponavimo variantais ir galingesniais bei ekonomiškesniais varikliais. Europoje naujojo Honda Jazz pardavimus planuojama pradėti jau šį lapkritį.

Lyginant su anksčiau leista versija, naujienos aukštis liko toks pat, tačiau ilgis padidėjo iki 3,9 metro (+ 55 mm), o plotis iki 1,7 metro (+ 20 mm). Kuro bakas persikėlė iš galinės kėbulo dalies į specialią nišą po priekinėmis sėdynėmis, kas leido šiek tiek padidinti erdvę gale sėdinčių keleivių kojoms, o bagažinės talpą padidinti nuo 380 iki 399 litrų. Be to, galines Honda Jazz sėdynes dabar galima sulenkti atskirai arba išvis demontuoti.

Europoje kompaktvenas bus siūlomas su dviem naujais benzininiais varikliais – 1,2 litro 90 AG ir 1,4 litro 100 AG. Kartu su robotizuota transmisija 100 AG turinčio Honda Jazz vidutinės kuro sąnaudos sudarys tik 5,1 litro šimtui kilometrų.


  Honda, Jazz

Kita informacija apie Honda 

Gruodžio 14 d.
Naujos kartos Honda Civic prototipas bus pristatytas sausį

Spalio 27 d.
Sekanti Honda Civic karta, bus dar neįprastesnė

Rugpjūčio 25 d.
Hondos CR-V

Rugsėjo 11 d.
Nauji Honda modeliai Paryžiuje

Rugsėjo 4 d.
Honda parodė pigiausio pasaulyje hibrido prototipą

Rugpjūčio 27 d.
Maskvoje pristatytas atnaujintas Honda Legend

Liepos 22 d.
Londone debiutavo ekologiškas Honda konceptas


 
© 2005–2020
Jūs esate 4194709-asis lankytojas