pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Gemballa


Visos Gamintojo Susijusios

 
Gamballa kompanijos nuotraukos.
Gemballa pristatė Porsche Cayenne – Gruodžio 15 d. 00.11 val.
Atgimusi tiuningo ateljė Gemballa, kuri jau buvo bankrutavusi ir pakeitė savininką, pristatė naują sportinį rinkinį Porsche markės automobiliui.
 
Porsche nuotraukos
Gemballa sandėlyje atsirado juodų dažų – Birželio 27 d. 23.50 val.
Visiems Porsche Cayenne Turbo (957) fanams vokiečių kompanija Gemballa anonsavo naują tiuningo programą, kurią pavadino GT 550 Aero 3 Matt Black. Programa numato techninio „įdaro“ modernizavimą, kėbulo detalių komplektą, didžiulius ratlankius, kibirą juodų matinių dažų ir įvairius salono apipavidalinimo variantus.
 
Gemballa nuotraukos
Gemballa „užtaisė“ Porsche GT2 – Gegužės 21 d. 13.23 val.
Europoje paskutiniu metu stebimas tikras superautomobilių tiuningo bumas. Eilinį savo kūrinį pristatė ir vokiečių kompanija Gemballa, kuri šį kartą nusprendė padirbėti prie Porsche GT2 ir savo rezultatą pavadinti Avalanche 600 GT2 EVO.
 
Porsche Avalance GTR 800 EVO-R. Gemballа nuotraukos
Ekstremalus Porsche 911 Turbo – Sausio 25 d. 14.06 val.
Vokiečių kompanija Gemballа, kuri garsėja išskirtiniais tiuningo sprendimais Porsche automobiliams, dar kartą nustebino tuo, ką galima padaryti iš Porsche 911 Turbo. Tiuningo paketas, gavęs pavadinimą Avalance GTR 800 EVO-R, numato variklio forsavimą iki 850 AG, stilingą „bodikitą“, naują pakabą, stabdžius ir 19 colių ratlankius su Yokohama padangomis.
 
Porsche Avalance Roadster GTR 600. Gemballa nuotraukos
Ateljė Gemballa, kur tobulinami tik Porsche automobiliai, pristatė naują tiuningo programą atviram Porsche 911 Turbo. Programa buvo pavadinta Avalance Roadster GTR 600 ir numato naują kėbulo spalvą, agresyvų „aerokitą“ su karbono elementais, rimtą variklio forsavimą, naują sportinę pakabą, ratlankius ir galingus kompanijos Brembo stabdžius.


 
© 2005–2020
Jūs esate 4179666-asis lankytojas