pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Rugsėjo 16 d. 16.23 val.
Renault kompanijos nuotraukos.
Renault kompanijos nuotraukos.
 
Kitos naujienos

Frankfurte kompanija Renault pristatė keturis elektromobilius

Kompanija Renault, Frankfurto automobilių parodoje, pristatė keturis koncepcinius elektromobilius, kurie demonstruoja, kaip atrodys serijiniai 2011 metais pradedami gaminti automobiliai. Elektromobilių gamoje yra dvivietis automobilis Tvizy Z.E., nedidelis kupė Zoe Z.E., taip pat elektrinės furgono Kamgoo ir sedano Fluence versijos.

Miesto automobilio Renault Twizy ilgis - 2,3 metro, o plotis - 1,13 metro, tačiau keleivio sėdynė yra už vairuotojo kėdės. Pasak prancūzų kompanijos atstovų, automobilyje galima gabenti krovinius iki 60 litrų, o ličio akumuliatoriai, kurie teikia energiją 20 AG elektriniam varikliui, leidžia automobiliui nuvažiuoti 100 km. Maksimalus naujovės greitis - 75 km/h. Akumuliatoriai pakraunami iš buitinės rozetės per 3,5 valandos.

Kiti trys konceptai turi vienodas elektrines jėgaines: 95 AG elektros varikliai su ličio akumuliatoriais, leidžiančiais automobiliui judėti be papildomo pasikrovimo iki 160 km. Akumuliatoriai pasikrauna per 4-8 valandas, o specialioje elektros degalinėje - per 20 minučių. Be to automobilis turi greito akumuliatorių keitimo sistemą, dėl kurios jį galima pakeisti per 3 minutes.
 
© 2005–2020
Jūs esate 4211484-asis lankytojas