pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Vasario 17 d. 13.13 val.
Fiat nuotraukos
Fiat nuotraukos
 
Kitos naujienos

„Fiat 500” kabrioleto debiutas - Ženevos parodoje

Pranešimas spaudai

Pirmąją kovo savaitę Ženevoje vyksiančioje kasmetinėje Tarptautinėje automobilių parodoje „Fiat Automobiles SpA” pristatys savo karščiausią naujieną – „Fiat 500C”. Emocijų ir susidomėjimo bangą visoje Europoje pastaruosius porą metų kėlusio „Fiat 500” šeima pasipildė kabrioletu, o koncerno kūrėjai intensyviai dirba jau prie sekančio „Fiat 500” kėbulo varianto.

Pasaulinė „Fiat 500C” premjera šiek tiek aplenks tikrąjį šio modelio pristatymą Europos rinkose, kuris numatytas pavasarį, tad parodos lankytojams suteikiama išskirtinė galimybė pirmiesiems jį pamatyti. „Fiat 500C” konstruktoriai šiuo savo kūriniu tęsia „Fiat 500” legendos atgimimą – naujasis automobilis labai primena 1957-ųjų modelį atviru stogu.

Automobilis sukurtas „Fiat Stiliaus Centre”, o bus gaminamas Lenkijoje. „Fiat 500C” su didžiuliu „langu į dangų” dydis išliko toks pats, kaip bazinio modelio „Fiat 500” – ilgis 3,55 m, plotis 1,65 m., aukštis 1,49 m. Ir jie abu gaminami su tokiais pačiais varikliais: dyzeliniu 1,3 l 75 AG Multijet varikliu, derinamu su 5 laipsnių mechanine pavarų dėže, bei su benzininiais 1,2 l 69 AG ir 1,4 l 100 AG agregatais, kuriuos galima užsakyti ir su mechanine, ir su automatizuota Dualogic pavarų dėže.

„Fiat Automobiles SpA”, tęsdama savo įsipareigojimų ekologijai temą, šiame savo modelyje sumontavo pažangią „Start&Stop” sistemą, kuri laikinai atjungia variklį, automobiliui trumpam sustojus, pavyzdžiui, sankryžoje ar transporto kamštyje: pasirinkus neutralią pavarą ir atleidus sankabą, variklis užgęsta, ir vėl ima veikti, vos įjungus pavarą. Pasak UAB „Autobrava” pardavimų skyriaus vadovės Ivonos Narbutienės, „tai svarbu ne tik saugant aplinką nuo beprasmiškos taršos, bet ir taupo mūsų pinigus – automobilis su „Stop&Start” sistema gali sutaupyti iki 15% degalų”.

Automobilio atviro slankaus stogo konstrukcijos sprendimo originalumą išryškina jo techniškai išbaigtas elektrinis atidarymo mechanizmas bei pasirinktų medžiagų kokybė. O stogo medžiagos spalvą bus galima pasirinkti iš trijų variantų – dramblio kaulo, raudonos ir juodos, kurių kiekviena sudarys keletą derinių su kėbulo spalvomis. Net dvi kėbulo spalvos naujos - sukurtos specialiai šiam modeliui.

Be to, novatoriškasis slankaus stogo mechanizmas padėjo išsaugoti ir automobilio saugumo savybes, ir galimybę naudotis juo ištisus metus, nepriklausomai nuo metų laiko.

„Nepaisant to, kad gyvename šaltesnėmis sąlygomis, nei daugelis Europos šalių, tikime, kad „Fiat 500C”, sukels susidomėjimą ir Lietuvoje. Vis dažniau pastebime, kad daugėja originalų skonį turinčių klientų, kuriems nesvetimas noras išsiskirti iš minios - mūsų keliuose kabrioletų kasmet sutinkame vis daugiau” – sako I. Narbutienė.

UAB „Autobrava”, atstovaujanti „Fiat” prekinį ženklą Lietuvoje, per 2008 metus, nuo kovo mėn., kai „Fiat 500” buvo pristatytas mūsų šalyje, pardavė 68 šiuos stilingus itališkus mažylius, nors gamintojas buvo suplanavęs per 2008-uosius Lietuvai skirti tik 55 vnt.

Europoje per 2008-ųjų sausio – lapkričio mėn. parduota beveik 168 tūkstančiai „Fiat 500”. Kartu su „Fiat Panda”, šie modeliai lyderiauja ir Europos, ir Lietuvos mažiausiųjų automobilių klasėje.

Planuojama, kad „Fiat 500” kabrioletas Lietuvą pasieks vasaros pradžioje. Naujojo modelio kainos gamintojas kol kas neskelbia.Kita informacija apie Fiat 

Liepos 30 d.
Fiat trečdaliu didina modelio 500 gamybą

Birželio 17 d.
Fiat pristatė keleivinį Fiorino

Gegužės 21 d.
Fiat 500 kabrioletas pasirodys 2009 metais

Gegužės 15 d.
Fiat pristatė trekinį 500 Abarth

Gegužės 13 d.
Novitec ėmėsi „penkiašimtinio

Balandžio 22 d.
Fiat paskelbti mažiausiai aplinką teršiantys automobiliai Europoje


 
© 2005–2020
Jūs esate 4173858-asis lankytojas