pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Elektromobiliai


Visos Gamintojo Susijusios

 
BMW kompmanijos eskizas. BMW i3
Ilgai nieko konkretaus nepateikusi „BMW“ vadovybė pagaliau prasitarė žiniasklaidai apie savo pirmąjį elektromobilį „i3“. Rugsėjo mėnesį Frankfurte bus „i3“ pirmoji premjera. Kol kas žinoma, jog elektromobilio kėbulas bus labai lengvas - pagamintas iš anglies pluošto. Be elektros variklių bus ir 2-ių cilindrų vidaus degimo variklis, kuris papildomai važiavimo metu įkraus akumuliatorius.
 
Gamintojo nuotraukos. Nissan Leaf
Važiuojant elektromobiliu dažniausiai girdimas tik padangų riedėjimo asfaltu garsas ir oro švilpimas. Jeigu nežiūrėtum pro langą – gali manyti, kad stovi vietoje. Tačiau kai kurie „Nissan Leaf” tikrai stovi vietoje nejudėdami.
 
Nissan Leaf. Kompanijos Nissan nuotraukos.
Elektromobiliai Leaf - Nissan kompanijos produktas - buvo išparduoti dar prieš pradedant gamybą, kuria planuojama pradėti tik 2010 metais.
 
Tesla kompanijos nuotrauka. Tesla Model S
Amerikiečių kompanija Tesla neseniai įsigijo šiuolaikišką ir ekologišką gamyklą NUMMI. Šioje gamykloje kompanija planuoja gaminti elektra varomus sedanus Model S. Tesla tikisi, kad Kalifornijoje esančioje gamykloje bus gaminama apie 20 000 automobilius per metus.
 
Kompanijos Nissan nuotrauka.
Kompanija Nissan paleido specialų mini tinklalapį, kurį skyrė savo pirmam serijiniam elektromobiliui. Jo pardavimai Japonijos rinkoje prasidės kitais metais, o Europoje – po dviejų metų. Kol kas tinklalapyje yra kelios automobilio nuotraukos, o jo pristatymas įvyks antroje rugpjūčio pusėje kompanijos pagrindinėje būstinėje Japonijoje.
 
Gamintojo nuotraukos
Mitsubishi i Miev bus parduodamas Europoje – Sausio 12 d. 13.47 val.
Japonijos automobilių gamintojas Mitsubishi pradės pardavinėti i MiEV dar šiais metais Japonijoje ir su pakeistu prekės ženklu tieks šį automobilį PSA grupei, kuri apima Peugeot ir Citroen, kad parduotų per Europos automobilių pardavėjus.
 
Michailo Cimbalo nuotraukos
Smart „mikrohibridai“ – Spalio 9 d. 19.14 val.
Nuo šių metų spalio visi Smart automobiliai su atmosferiniais benzininiais varikliais bus siūlomi kartu su taip vadinama „mikrohibridine“ technologija. Iš tiesų, už šio skambaus pavadinimo slypi tik sistema Stop-Start, kuri gęsina automobilio variklį prie šviesoforo ar kamštyje. Ant tokio „mikrohibrido“ kėbulo matysime ženkliuką mhd (micro hybrid drive).
 
Shelby SuperCars ilustracija
Amerikiečių kompanijos Shelby SuperCars įkūrėjas Džerodas Šelbis (Jerod O. Shelby) paskelbė apie planus išleisti elektra varomą superautomobilį, kurio unikalią jėgainę reikės įkrauti tik kartą į šešis metus. Pradėti pirmųjų prototipų bandymus ketinama šių metų vasarį, o jau 2009 m. pradžioje elektromobilis turėtų atsidurti ant konvejerio.
 
Mitsubishi nuotrauka
Policijai iš Japonijos prefektūros Kanagava kompanija Mitsubishi suteikė ilgalaikiam naudojimui kelis elektromobilius i MiEV. Jie tikrai netaps nugalėtojai nei viename pažeidėjų persekiojime, tačiau puikiai tiks gatvių patruliams. Tvarkos sergėtojų žinioje elektromobiliai bus iki 2009 m. kovo, o per tą laiką Mitsubishi sukaups vertingą informaciją, susijusią su i MiEV eksploatacija.
 
Lightning Car Company vizualizacijos
Londone debiutuos 700 AG elektromobilis – Liepos 10 d. 12.10 val.
Nedidelė britų manufaktūra Lightning Car Company paskelbė, kad jau liepos 23 d. automobilių parodoje Londone pristatys visiškai naują elektromobilį – Ligtning GT. Kiekvieną jo ratą suks atskiras elektrovariklis, kurių bendra galia yra net 700 AG. Energiją varikliams tieks nano-titaninių baterijų blokas, o vieno įkrovimo užteks nuvažiuoti virš 400 km atstumui.


 
© 2005–2020
Jūs esate 4194717-asis lankytojas