pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Vasario 25 d. 19.54 val.
Aston Martin nuotraukos
Aston Martin nuotraukos
 
Kitos naujienos

Aston Martin stoja į Ženevos naujienų gretas

Likus kelioms dienoms iki Ženevos automobilių parodos, naujienos anonsuojamos viena po kitos. Ne išimtis ir Aston Martin, paskelbusi apie būsimą, super automobilio Aston Martin DBS pasaulinę premjerą. Naujas kabrioletas Aston Martin DBS tradiciškai bus pavadintas Volante. Per 95 metų kompanijos istoriją DBS Volante taps šešioliktas kabrioletas, turintis sudedamą stogą.

Pasak kompanijos atstovų, sudedamas minkštas stogas į specialų skyrių susideda per 14 sekundžių netgi, jei automobiliu važiuojama iki 48 km/h.

Techninėmis charakteristikomis Aston Martin DBS kabrioletas niekuo nesiskirs nuo kupė. Po variklio dangčiu – 510 AG, 6 l, dvylikos cilindrų variklis, kuris bus montuojamas su 6 laipsnių mechanine arba automatine pavarų dėže, su galimybe rankiniu būdu perjunginėti pavaras, Touchtronis pavarų dėže, galės įsibėgėti iki 100 km/h per 4,3 s. O tai reiškia, kad dinaminės automobilio charakteristikos nepakis. Automobilio maksimalus greitis – 307 km/h.

Atsižvelgiant į tai, kad priekiniai sparnai ir variklio dangtis padaryti iš karbono, kabrioleto svoris, palyginus su kupė, yra 155 kg didesnis ir sudaro 1810 kg.

Salone: Bang & Olufsen's BeoSound audiosistema su 13 colių garsiakalbiais, įmontuota iPod jungtis, USB jungtis ir palydovinė navigacijos sistema su kietuoju disku.

Tikimasi, kad Didžiosios Britanijos rinkoje pardavimai prasidės šių metų rugsėjį. Automobilio kaina bus paskelbta Ženevos automobilių parodoje.Kita informacija apie Aston Martin 

Kovo 9 d.
Mažylis „Aston Martin Cygnet

Gruodžio 13 d.
Aston Martin išpardavė beveik visus One-77 superautomobilius

Birželio 29 d.
Aston Martin mažylis

Vasario 19 d.
Aston Martin atgaivins Lagonda

Gruodžio 3 d.
Aston Martin atleidžia trečdalį darbuotojų

Rugsėjo 16 d.
Aston Martin skambės naujai

Rugpjūčio 8 d.
Aston Martin ruošia naują flagmaną


 
© 2005–2020
Jūs esate 4242080-asis lankytojas