pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Vasario 3 d. 16.07 val.
 
Kitos naujienos

Legendinė automobilių ikona Citroen DS grįžta trim pavidalais

Vos tik pagalvoji apie prancūziškus automobilius, į galvą šauna du automobiliai: tai ekscentriškasis 2CV ir legendinis Citroen DS. Abu stipriai pakeitė automobilizmo istoriją ir pastarasis žadą vėl sugrįžti jos toliau keisti.

Vasario 4 dieną Citroen švenčia savo 90-ties metų jubiliejų ir praneša apie tris modelius, turėsiančius garbingą DS vardą. Pirmas žada būt mažyliu šeimoje ir vadinsis DS3, kovą bus parodytas Ženevos automobilių parodoje, o 2010 m. pradžioj jau bus pardavinėjamas. Kiek didesnis bus DS4, kuris bus pardavinėjamas 2011 m. ir tais pačiai metais parodose turėtų pasirodyti didelis DS5 sedanas. Kalbama kad šie modeliai bus aukštesnės klasės už dabar esančius C3, C4 ir C5. Taipogi žadama, kad jie bus ekscentriškesnio dizaino ir turės daugiau patogumų.

Šis modelis turi beveik visas automobilizmo naujoves, kuriomis didžiuojasi dabartinės kompanijos ir deda į savo naujausius modelius, tik vienas BET. Jam jau virš 50 metų. Hidraulinė pakaba, pusiau automatinė pavarų dėžė, variklis kuris avarijos atveju palenda po kėbulu, lempos kurios sukasi ratų kryptimi, pirmoji mašina su diskiniais stabdžiais bei plastikine panele ir dar daugiau naujovių, kurios šiam modeliui pasirodžius 55-ųjų metų parodoje padėjo per pirmą dieną suvilioti 12 000 pirkėjų, iškart nusipirkusių šią automobilių ikoną. DS galėjo važiuoti net be vieno iš ratų, dalyvavo daugelyje ralių ir išgelbėjo prezidentui De Goliui gyvybę, kai į jį buvo kėsintąsi. Daugelio ekspertų nuomone tai yra geriausias visų laikų automobilis.


  Citroen, DS

Kita informacija apie Citroen 

Birželio 1 d.
Kompanija Citroen pateikė naujo hečbeko nuotraukas

Lapkričio 16 d.
Kompanija Citroen parodė savo elektromobilio Mitsubishi iMiEV versiją

Rugsėjo 10 d.
Citroen C-Crosser su dviem sankabom

Rugpjūčio 24 d.
Citroen premium

Birželio 29 d.
Kompanija Citroen oficialiai pristatė hečbeką C3

Birželio 15 d.
Galingiausia

Gegužės 29 d.
Citroen DS3 iš vidaus


 
© 2005–2020
Jūs esate 4105324-asis lankytojas