pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Rugpjūčio 24 d. 20.36 val.
Citroen kompanijos nuotraukos.
Citroen kompanijos nuotraukos.
 
Kitos naujienos

Citroen premium

Pirmadienį britų leidinys Autocar publikavo detalią informaciją apie pirmą serijinį Citroen „premium“ modelį, kuris pavadinime turi indeksą DS. Pirmas modelis – hečbekas DS3 – bus pristatytas plačiajai visuomenei rugsėjį Frankfurto automobilių parodoje.

Išvaizda serijinis hečbekas beveik identiškas konceptiniam automobiliui DS Inside, kuris pirmą kartą buvo pristatytas šių metų kovo mėnesio Ženevos automobilių parodoje. Pagrindinis skirtumas tarp serijinio ir koncepcinio automobilio – duslintuvo antgalis, kuris serijiniame automobilyje yra dešinėje, o koncepciniame – centre po bamperiu.

Naujojo Citroen DS3 pirkėjai galės „nudažyti“ automobilį pagal savo pageidavimus: bus pasiūlyti keli stogo dažų spalvos variantai (juodas, baltas, mėlynas, raudonas), suderinti su dideliu lipduku ir skirtingų spalvų bei dydžių ratlankių variantais. Veidrodėliai bus chromuoti arba nudažyti kėbulo spalva, o salone bus galima pasirinkti vieną iš 6 spalvų centrinės konsolės intarpui, bei vieną iš penkių pavarų svirties variantų.

Hečbeko Citroen DS3 ilgis – 3,95 metro, plotis - 1,71 metro, o bagažinės talpa – 285 litrai. Variklių gamoje pasirodys du nauji 1,6 litro 90 ir 100 AG turbodyzeliniai varikliai, taip pat 95, 120 ir 150 AG benzininiai varikliai. Priklausomai nuo modifikacijos, bus siūlomas 5 ir 6 laipsnių mechaninės pavarų dėžės.

Europos rinkoje naujasis Citroen DS3 pasirodys 2010 metų kovo mėnesį ir turės konkuruoti su MINI ir Alfa Romeo Mi.To automobiliais. Kiti DS modeliai – DS4 ir DS5 rinkoje pasirodys 2011 metais.Kita informacija apie Citroen 

Birželio 1 d.
Kompanija Citroen pateikė naujo hečbeko nuotraukas

Lapkričio 16 d.
Kompanija Citroen parodė savo elektromobilio Mitsubishi iMiEV versiją

Rugsėjo 10 d.
Citroen C-Crosser su dviem sankabom

Birželio 29 d.
Kompanija Citroen oficialiai pristatė hečbeką C3

Birželio 15 d.
Galingiausia

Gegužės 29 d.
Citroen DS3 iš vidaus

Vasario 3 d.
Legendinė automobilių ikona Citroen DS grįžta trim pavidalais


 
© 2005–2020
Jūs esate 4105359-asis lankytojas