pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Citroen


Visos Gamintojo Susijusios

 
Citroen kompanijos nuotraukos. Citroen C4
Antradienį kompanija Citroen išplatino pirmas ateinančios kartos hečbeko Citroen C4 nuotraukas. Oficialus naujovės pristatymas įvyks šį rudenį Paryžiaus automobilių parodoje, o naujojo C4 konkurentai, kaip ir ankščiau, bus VW Golf, Ford Focus, Renauls Megane ir Opel Astra.
 
Citroen kompanijos nuotrauka. Citroen C-Zero
Kompanija Citroen oficialiai pristatė savo japonų elektromobilio Mitsubishi iMiEV versiją, kurią pavadino C-Zero. Nesenai naudodami savo markę tokį automobilį pristatė ir kompanija Peugeot. Peugeot iOn debiutavo Frankfurto automobilių parodoje šių metų rugsėjį.
 
Citroen kompanijos nuotraukos. Citroen Revolte
Šiandien Frankfurto automobilių parodoje kompanija Citroen oficialiai pristatė koncepcinį automobilį Revolte, sukurtą legendinio modelio 2CV motyvais. Automobilis gavo pravardę „bjaurusis ančiukas“.
 
Citroen kompanijos nuotraukos. Citroen C-Crosser
Citroen C-Crosser su dviem sankabom – Rugsėjo 10 d. 15.33 val.
Artėjančioje Frankfurto automobilių parodoje kompanija Citroen pristatys krosouverį C-Crosser su atnaujintu interjeru ir šešių laipsnių robotizuota pavarų dėže su dviem sankabom.
 
Citroen kompanijos nuotraukos.
Citroen premium – Rugpjūčio 24 d. 20.36 val.
Pirmadienį britų leidinys Autocar publikavo detalią informaciją apie pirmą serijinį Citroen „premium“ modelį, kuris pavadinime turi indeksą DS. Pirmas modelis – hečbekas DS3 – bus pristatytas plačiajai visuomenei rugsėjį Frankfurto automobilių parodoje.
 
Kompanijos Citroen nuotrauka. Citroen C3.
Pirmadienį kompanija Citroen išplatino oficialią informaciją ir naujojo penkių durų hečbeko C3 nuotraukas. Kaip praneša britų žurnalas Car, naujas automobilis turės modernizuotą praeitos kartos C3 platformą. Ji tapo truputį ilgesne (8 cm). Bagažinės talpa – 300 litrų, esant pakeltoms galinėmis sėdynėms.
 
Citroen kompanijos nuotrauka. Citroen C5
Galingiausia – Birželio 15 d. 14.57 val.
Kompanija Citroen pristatė naują trijų litrų dyzelinį variklį, kuris bus siūlomas C5 ir C6 šeimynos automobiliams ir taps pats galingiausias Citroen variklių istorijoje. Kaip pranešama tinklalapyje The Motor Report, toks variklis artimiausiu metu pakeis seną 2,7 litro 208 AG „šeškę“.
 
Citroen kompanijos nuotraukos. Citroen DS3
Citroen DS3 iš vidaus – Gegužės 29 d. 16.07 val.
Penktadienį kompanija Citroen paviešino pirmas oficialias automobilio DS3 interjero nuotraukas, kurių pagrindu bus sukurta nauja premium klasės serija. Pirmą kartą prototipas buvo pristatytas Ženevos automobilių parodoje, tačiau į automobilio vidų patekti nebuvo galima.
 
Mitsubishi nuotraukos
Pirmadienį prancūzų grupė PSA Peugeot Citroen su japonų autogamintoju Mitsubishi pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo, kuriant naują elektromobilį Europos rinkai. Apie tai pranešta koncerno PSA oficialiame pranešime.
 
Citroen nuotraukos
Citroen pristatė Mini konkurentą – Vasario 6 d. 02.33 val.
Ketvirtadienį vakare pasirodė oficialios pirmo modelio iš Citroen DS liniuotes – DS3 nuotraukos. Pirminiais duomenimis šis automobilis turi modernizuoto Citroen C3 platformą, o jo konkurentai greičiausiai bus Mini, Alfa Romeo Mi.To ir būsimas hečbekas A1.
 
Vos tik pagalvoji apie prancūziškus automobilius, į galvą šauna du automobiliai: tai ekscentriškasis 2CV ir legendinis Citroen DS. Abu stipriai pakeitė automobilizmo istoriją ir pastarasis žadą vėl sugrįžti jos toliau keisti.
 
Michailo Cimbalo ir gamintojo nuotraukos
Hymotion4 – taip vadinasi eksperimentinė koncerno PSA Peugeot Citroen hibridinė technologija, apie kurią galima išgirsti Paryžiaus autosalone. Peugeot panaudojo šią technologiją iš karto dviems konceptams – Prologue ir RC. O štai Citroen panaudojo Hymotion4 prototipe Hypnos, kuris po savo pilku kėbulu slepia psichodelinių spalvų interjerą.
 
Michailo Cimbalo nuotraukos
Į Paryžiaus autosaloną Citroen atvežė patį mažiausią šeimynos Picasso atstovą – kompaktveną С3 Picasso. Automobilis bus gaminamas Slovakijoje, o jo pardavimai Europoje prasidės jau pirmame 2009 m. ketvirtyje. Kasmet Citroen planuoja išleisti po 110 000 tokių automobilių.
 
Citroen vizualizacijos
Citroen ruošiasi užhipnotizuoti Paryžių – Rugsėjo 4 d. 11.59 val.
Tarptautiniame Paryžiaus autosalone, kuris vyks spalio 4-19 dienomis, Citroen pristatys naują konceptualų krosouverį – Hypnos. Kaip matome iš pirmos vizualizacijos, prancūzų dizaineriai sujungė labai madingą krosouverio ir kupė stilistiką, todėl iš dalies jis primena BMW X6. Ar koncepto Hypnos motyvais bus projektuojamas koks nors serijinis markės modelis, kol kas nepranešama.
 
Musketier nuotraukos
Citroen C5 su vokišku akcentu – Liepos 30 d. 15.30 val.
Vokietijoje įsikūrusi tiuningo kompanija Musketier nusprendė viena pirmųjų padirbėti prie naujo prancūzų sedano Citroen C5, į kurį taip retai atkreipia dėmesį tiuningo specialistai. Neskaitant naujų 20 colių ratlankių ir sudvigubintų išmetimo sistemos antgalių, išorinių pokyčių sedanas beveik nepatyrė, tačiau savininkus gali nudžiuginti galimybė pažeminti pakabą ir pakelti dyzelinio 2,7 litro variklio galią.
 
Citroen nuotraukos
Ateinantį antradienį Londono autosalone debiutuos krovininė krosouverio Citroen C-Crosser versija, kuri buvo pavadinta Commercial. Iš automobilio pašalinus galines sėdynes, bagažinės skyriaus ilgis išaugo iki 1720 mm, o talpa padidėjo iki 2300 litrų. Už priekinių sėdynių įtaisyta speciali pertvara su langeliu, o bagažinėje atsirado trosų tvirtinimo elementai.
 
Citroen nuotraukos
Spalio mėnesį Paryžiaus autosalone Citroen pristatys naują kompaktišką vienatūrį – C3 Picasso. Nors iki premjeros laiko dar daug, kelias automobilio nuotraukas ir trumpą aprašymą prancūzų kompanija nusprendė publikuoti jau dabar. Priklausomai nuo rinkos, prekyboje naujiena pasirodys 2008 m. gale arba 2009 m. pradžioje, o konkuruos su tokiais segmento atstovais kaip Opel Meriva, Renault Modus, Nissan Note ir kiti.
 
Citroen nuotraukos
Citroen atnaujino modelį C4 – Liepos 8 d. 14.20 val.
Citroen išplatino pirmą oficialią informaciją apie atnaujintus trijų ir penkių durų hečbekus C4. Abu automobiliai patyrė nežymius išorinius pakitimus, atsirado nauji salono apipavidalinimo variantai, naujos opcijos, o variklių gamą papildė du nauji benzininiai agregatai. Plačiai publikai atnaujintas Citroen C4 bus pristatytas rugpjūčio 26 d. prasidėsiančiame tarptautiniame Maskvos autosalone (MIAS 2008).
 
Citroen nuotraukos
Nauja Citroen C2 išvaizda – Balandžio 4 d. 21.48 val.
Šio mėnesio gale prancūzų kompanija Citroen pradės gaminti ir tiekti savo dileriams atnaujintą trijų durų hečbeko C2 versiją. Kaip praneša leidinys AutoWeek, automobilis gavo naujus bamperius, kiek kitokias radiatoriaus groteles, naujus šoninių veidrodėlių korpusus ir naują ratlankių kolekciją.
 
Atnaujintas Citroen C8. Gamintojo nuotraukos
Citroen atnaujino miniveną C8 – Sausio 4 d. 18.17 val.
Kompanija Citroen išplatino pirmas atnaujinto miniveno C8 nuotraukas. Kardinalių pokyčių automobilis nepatyrė, bet atskirti jį nuo ankstesnės versijos galima pagal daugybę chromuotų eksterjero detalių, kitokius galinius žibintus ir modernizuotą saloną. Taip pat minivenas gavo galingesnius stabdžių mechanizmus, naujo dizaino ratlankius ir galingesnį dyzelinį variklį.
 
Citroen Nemo Concetto. Gamintojo nuotraukos
Citroen „panardino“ furgoną Nemo – Lapkričio 30 d. 18.10 val.
Bolones automobilių parodoje kompanija Citroen pristatys keleivinę kompaktiško furgono Nemo vesiją, kuri kol kas turi koncepto statusą ir vadinasi Nemo Concetto. Nuo bazinės versijos šis furgonėlis skiriasi papildomomis šoninėmis durimis ir „iliuminatoriais“ galinėje kėbulo dalyje.
 
Citroen C5. Gamintojo nuotraukos
Oficialios naujo Citroen C5 nuotraukos – Spalio 18 d. 10.21 val.
Prieš jus – pirmos oficialios antros kartos Citroen C5 nuotraukos. Šeimyninis automobilis bus leidžiamas su sedano ir universalo kėbulais Prancūzijoje esančioje PSA Peugeot Citroen gamykloje, kur dabar renkamas flagmaniškas C6 ir Peugeot 407. Būtent šis Peugeot modelis „pasidalino“ savo važiuokle su nauju C5.
 
Citroen C5 Airspace Concept. Dmitrijaus Larčenko nuotrauka
Kompanija Citroen planuoja organizuoti uždarą renginį, kuriame bus pristatytas naujos kartos C5. Renginys, iš esmės skirtas žurnalistams, įvyks šių metų spalio 18 dieną. Po šios uždaros prezentacijos galėsime pamatyti ne tik oficialias automobilio nuotraukas, bet ir sužinoti visas technines smulkmenas.
 
Citroen C-Cactus. Gamintojo nuotraukos
Ateinančią savaitę prasidėsiančiame Frankfurto autosalone kompanija Citroen pristatys naują konceptinį automobilį, pavadinimu C-Cactus. Šis prototipas demonstruos naujas prancūzų kompanijos technologijas, kurios leis ženkliai sumažinti automobilių gamybos išlaidas.
 
Citroen C4 BioFlex. Gamintojo nuotraukos
Šių metų rugsėjį Europos rinkoje atsiras nauja hečbeko Citroen C4 modifikacija – BioFlex. Šio automobilio variklis galės naudoti tiek paprastą benziną, tiek bioetanolį E85. Tai bus pirmasis biokurą naudojantis serijinis kompanijos Citroen modelis Europoje.

Atgal 1 2 Toliau
 


 
© 2005–2020
Jūs esate 4211482-asis lankytojas