pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Cayenne


Visos Gamintojo Susijusios

 
Gamballa kompanijos nuotraukos.
Gemballa pristatė Porsche Cayenne – Gruodžio 15 d. 00.11 val.
Atgimusi tiuningo ateljė Gemballa, kuri jau buvo bankrutavusi ir pakeitė savininką, pristatė naują sportinį rinkinį Porsche markės automobiliui.
 
Porsche nuotraukos
Oficialiai pristatytas dyzelinis Porsche – Lapkričio 23 d. 16.05 val.
2009 metų vasario mėnesį Europos klientai galės įsigyti dyzelinę Porsche Cayenne versiją. Tokį sprendimą įtakojo Europoje galiojančios mokesčių lengvatos dyzeliniams automobiliams bei tai, kad Porsche praktiškai valdo Volkswagen koncerną kuriam priklauso taip pat ir Audi. Volkswagen koncernas savo ruoštu yra didžiausias dyzelinių variklių gamintojas lengviesiems automobiliams pasaulyje.
 
Audi iliustracija
Dyzelinis Porsche oficialiai – Rugpjūčio 13 d. 09.08 val.
Jau gan senai sklandė gandai apie tai, kad 2009-jų metų Cayenne modelyje Porsche naudos dyzelinį variklį. Dabar generalinis Porsche direktorius Wendelin Wiedeking patvirtino šiuos gandus. Vietoj to, kad projektuotų nuosavą dyzelinį variklį, Porsche tiesiog paėmė ir pasiskolino jį iš Audi.
 
Je Design nuotraukos
Norintiems iškirtinio Porsche Cayenne, tereikia turėti pinigų – visa kita atliks tiuningo kompanijos, kurios šiai dienai sukaupė daugybę įvairių pasiūlymų. Paskutinį darbą šia tema parodė vokiečių ateljė Je Design, kur automobiliui buvo paruoštas masyvus „bodikitas“, didžiuliai ratlankiai ir kiti mažiau ar daugiau būtini elementai.
 
Porsche nuotrauka
Toks sunkus „monstras“ kaip Porsche Cayenne GTS tikrai nėra idealus pasirinkimas, norint linksmai pasiautėti treke. Visgi, pakliuvęs į geras rankas, lenktyninėje trasoje jis atrodo ne blogiau nei kai kurie sportiniai kupė. Kaip galime matyti šiame filmuke, geri vairavimo įgūdžiai ir puikios automobilio techninės charakteristikos leido trumpam pamiršti apie 2225 kilogramų svorį ir privertė aikčioti susirinkusius žiūrovus.
 
Porsche nuotraukos
Gemballa sandėlyje atsirado juodų dažų – Birželio 27 d. 23.50 val.
Visiems Porsche Cayenne Turbo (957) fanams vokiečių kompanija Gemballa anonsavo naują tiuningo programą, kurią pavadino GT 550 Aero 3 Matt Black. Programa numato techninio „įdaro“ modernizavimą, kėbulo detalių komplektą, didžiulius ratlankius, kibirą juodų matinių dažų ir įvairius salono apipavidalinimo variantus.
 
ENCO-Exclusive nuotraukos
Porsche Cayenne pagal ENCO-Exclusive – Birželio 10 d. 22.42 val.
Vokiečių tiuningo ateljė ENCO-Exclusive pristatė patobulintą krosouverio Porsche Cayenne Turbo versiją, kurią pavadino ENCO 550 GT Biturbo. Ateljė specialistai paruošė automobiliui agresyvų „bodikitą“, pridėjo varikliui 50 AG ir visą šį grožį pastatė ant specialaus dizaino 23 colių ratlankių. Vokietijoje tokio „Kajeno“ kaina prasideda nuo 170 000 €.
 
Hofele-Design nuotraukos
Vokiečių tiuningo kompanija Hofele-Design atnaujintam krosouveriui Porsche Cayenne paruošė vertą dėmesio „bodikitą“ – Ceyster GT 600. Užsakymų vokiečiams turėtų netrūkti, nes toks stailingas gana stipriai keičia pabodusią Porsche Cayenne išvaizdą.
 
Porsche nuotraukos
Sekmadienį prasidėjusiame Pekino autosalone kompanija Porsche pristatė atnaujintą flagmaniško krosouverio Cayenne Turbo S versiją. Naujienos atsiradimas susijęs su aukšta šios galingiausios modifikacijos paklausa Rytų Europos ir Azijos šalyse.
 
Porsche Cayenne. Gamintojo nuotrauka
Kompanija Porsche paskelbė atšaukianti visame pasaulyje 18 856 visureigius Cayenne, kurie buvo išleisti nuo 2006 m. lapkričio 30 d. iki 2008 m. sausio 18 d. ir turi šešių cilindrų variklius. Kaip praneša vokiečių leidinys Auto Motor und Sport, daugiausiai automobilių (apie 16 000) atšaukiami Vokietijoje.
 
Hamann Prosche Cayenne Cyclone. Ateljė nuotraukos
Tiuningo paketus populiaram Porsche Cayenne periodiškai pristato viena už kitą žymesnės kompanijos. Atėjo eilė pasireikšti ir vokiečių ateljė Hamann, kur buvo suprojektuotas ko gero ekstravagantiškiausias paketas šiam automobiliui – Cyclone.
 
Porsche Cayenne X-treme. Rinspeed vizualizacijos
Šveicarų kompanija Rinspeed ruošia savo pertvarkymų paketą atnaujintam Porsche Cayenne Turbo. Šį paketą kompanija pavadino X-treme, bet apie jo užsakymų pradžią ir kainą nutylėjo. Tačiau Rinspeed dizaineriai jau sumodeliavo automobilio eksterjerą, o specialistai atskleidė kai kurias smulkmenas.


 
© 2005–2020
Jūs esate 4179664-asis lankytojas