pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Kovo 14 d. 22.09 val.
Gamintojo nuotraukos. BMW 6 Series Coupe
Gamintojo nuotraukos. BMW 6 Series Coupe
 
Kitos naujienos

Naujas ”BMW” 6 serijos kupė

Paryžiaus automobilių parodoje buvo pristatytas „BMW“ 6 klasės kupė. Tuo metu jis atrodė kaip konceptinis modelis. O dabar, truputį pakeitus kėbulo linijas, jis pristatytas publikai, kaip galutinai į gamybą patenkantis automobilis. Tikimasi, kad gyvai pamatyti automobilį galima bus jau balandžio mėnesį Šanchajaus automobilių parodoje, o kiek vėliau, kartu su 6 klasės kabrioletu, naujasis kupė atvyks į Šiaurės Ameriką. Pagrindinis „BMW“ tikslas – prisivilioti „Jaguar XK“ ir „Mercedes-Benz E class“ kupė pirkėjus.

Kol kas kainų „BMW“ nepaskelbė, tačiau jau žinoma, kad iš pradžių automobilis atkeliaus į JAV rinką tik su vienu varikliu – 4,4 litro V8, turintis 400 AG ir 610 Nm sukimo momentą. 650i modelyje bus panaudotas, jau žinomas savo pirmtake 5,0 litro V8 variklis ir 8-ių laipsnių automatinė pavarų dėžė. Su šiais agregatais automobilis įsibėgėja iki 100 km/h per 4,9 sekundės, o maksimalus greitis apribotas, kaip visada, iki 250 km/h. Europiečiai galės rinktis automobilį su taupesniais ir mažesniais varikliais. 6-tos serijos kupė variklių gama Europoje prasidės nuo 3,0 litrų 6-ių cilindrų, išdėstytų eilėje, ir išvystančio 316 AG bei 450 Nm. Su šiuo varikliu modelis bus ženklinamas 640i užrašu. Jis taip pat gaus „Start-stop“ sistemą, kuri leis sumažinti kuro sąnaudas nmeiste. Kiti varikliai bus analogiški JAV rinkai.

Didžiausi „BMW“ markės gerbėjai labiausiai laukia „M6“ modelio pasirodymo. Šį kartą „BMW“ nemontuos į „M6“ savo 5,0 litro V10 variklio. Jį apkeis 4,4 litro V8 su 2 turbokompresoriais. Variklis turi pagerinti automobilio valdomumą, palyginti su ankstesniu modeliu, nes bus daug lengvesnis. Galingumas bus 550 AG ir turės įspūdingą 678 Nm sukimo momentą.

Pakeitus automobilio dizainą, jis atrodo ne toks agresyvus. Truputį gaila, jog „BMW“ atsisakė legendinio V10 variklio, tačiau siūloma variklų gama yra tikrai nebloga. Kol kaina yra nežinoma, sunku vertinti, kaip jam turėtų sektis nurungti savo konkurentus. O ir vairavimo sąvybės dar neišbandytos...


Edmundas KruglovasKita informacija apie BMW 

Birželio 21 d.
„BMW i3“ mistikos šydas bus atidengtas jau rugsėjo mėnesį.

Kovo 10 d.
Dar daugiau sportiškumo 5 klasės „BMW“

Gruodžio 17 d.
Kompanija BMW pristatė atnaujintą 1-Series kupė ir kabrioletą

Lapkričio 16 d.
Naujas BMW „penketukas“ bus pristatytas lapkričio pabaigoje

Lapkričio 6 d.
450 AG BMW M3

Spalio 29 d.
Kompanija BMW sukūrė lenktyninį sedaną M5

Spalio 15 d.
Unikalus BMW „trejetas“

Rugpjūčio 31 d.
EffecientDynamics


 
© 2005–2019
Jūs esate 3957148-asis lankytojas