pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Gruodžio 17 d. 14.04 val.
BMW kompanijos nuotraukos
BMW kompanijos nuotraukos
 
Kitos naujienos

Kompanija BMW pristatė atnaujintą 1-Series kupė ir kabrioletą

Automobilių patobulinimas tik kosmetinis - pakeisti priekiniai bamperiai, kuriuose dabar yra papildomos oro angos. Jų dėka yra sudaroma taip vadinamoji "oro uždanga", kuri, vokiečių gamintojo specialistų teigimu, mažina sūkuriavimą priekinių arkų srityje.

Be to, pertvarkyti BMW, turintys ksenoninius priekinius žibintus, virš jų turės šviesos diodų sekcijas. Galiniai žibintai taip pat bus šviesos diodų. Automobilių pirkėjams bus siūlomas modernizuotas M Sport rinkinys (modifikacija 135i turės šį rinkinį pagal nutylėjimą), kuriame bus patobulinta pakaba ir elektroninio greičio ribotuvo "perkeltas" į didesniąją pusę. Automobiliams bus siūlomi ir nauji interjero apiforminimo variantai.

Techninė automobilių dalis nebuvo tobulinta. Pasak automobilių gamintojo, kupė BMW 135i su mechanine pavarų dėže gali pasiekti 96 km/h greitį per 5,1 sekundės (su robotizuota pavarų dėže - 5 sekundes). Kabrioletas su tokiu pat varikliu iki tokio pat greičio įsibėgėja per 5,4 sekundės.

Šiuo metu kompanija pristatė automobilių modifikacijas tik JAV rinkai - 128i ir 135i. O JAV įsigyti jas bus galima nuo kitų metų pavasario.Kita informacija apie BMW 

Birželio 21 d.
„BMW i3“ mistikos šydas bus atidengtas jau rugsėjo mėnesį.

Kovo 14 d.
Naujas ”BMW” 6 serijos kupė

Kovo 10 d.
Dar daugiau sportiškumo 5 klasės „BMW“

Lapkričio 16 d.
Naujas BMW „penketukas“ bus pristatytas lapkričio pabaigoje

Lapkričio 6 d.
450 AG BMW M3

Spalio 29 d.
Kompanija BMW sukūrė lenktyninį sedaną M5

Spalio 15 d.
Unikalus BMW „trejetas“

Rugpjūčio 31 d.
EffecientDynamics


 
© 2005–2019
Jūs esate 3957148-asis lankytojas