pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Rugpjūčio 31 d. 16.38 val.
BMW kompanijos nuotraukos. EffecientDynamics
BMW kompanijos nuotraukos. EffecientDynamics
 
Kitos naujienos

EffecientDynamics

Kompanija BMW oficialiai pristatė ekologiškai švarų sportinį automobilį EffecientDynamics, kuris plačiajai visuomenei bus pristatytas rugsėjo mėnesį Frankfurto automobilių parodoje. Kaip nurodoma oficialiame pranešime, automobilyje susijungs BMW M-versijų dinamika ir hibridų ekonomiškumas.

BMW EfficientDunamics prototipas su 2+2 sėdimų vietų skaičiumi turi aliuminio pakabą, o didžioji kėbulo dalis pagaminta iš specialaus polikarbonatinio stiklo, kuris automatiškai keičia savo permatomumą, priklausomai nuo šviesos intensyvumo. Automobilis turi hibridinę jėgainę, kurioje yra trys cilindrai, 1,5 litro, 163 AG dyzelinis variklis su turbina, dviejų pavarų robotizuota pavarų dėžė ir du elektriniai varikliai – po vieną kiekvienai ašiai. Bendra jėgainės galia yra 256 AG, o maksimalus sukimo momentas - 800 Nm.

Pasak BMW atstovų, nuo nulio iki šimto km/h koncepcinis automobilis įsibėgėja per 4,8 sekundes ir gali pasiekti maksimal - 250 km/h - greitį. Vidutinės automobilio kuro sąnaudos - 3,76 l / 100 km, o CO2 emisija neviršija 99 gramų vienam kilometrui. Naudojant tik elektrą automobiliu galima nuvažiuoti 50 km, kartu su dyzeliniu varikiu – 690 km.

Kompanijos atstovai patikslino, kad energijos pasiskirstymą, elektrinių variklių pajungimą ir kitų jėgainės komponentų darbą reguliuoja kompiuteris, kuris dėl navigacijos sistemos bei start/stop sistemos gali „numatyti“ situaciją kelyje.

Ličio polimeriniai akumuliatoriai gali būti pakrauti per 2,5 val, naudojant 220 voltų buitinę rozetę, o esant 380 voltų įtampai,akumuliatoriai pasikrauna per 44 minutes.

Serijinis BMW EffecinetDynamics sportinis automobilis pasirodys 2012 metų pabaigoje.Kita informacija apie BMW 

Birželio 21 d.
„BMW i3“ mistikos šydas bus atidengtas jau rugsėjo mėnesį.

Kovo 14 d.
Naujas ”BMW” 6 serijos kupė

Kovo 10 d.
Dar daugiau sportiškumo 5 klasės „BMW“

Gruodžio 17 d.
Kompanija BMW pristatė atnaujintą 1-Series kupė ir kabrioletą

Lapkričio 16 d.
Naujas BMW „penketukas“ bus pristatytas lapkričio pabaigoje

Lapkričio 6 d.
450 AG BMW M3

Spalio 29 d.
Kompanija BMW sukūrė lenktyninį sedaną M5

Spalio 15 d.
Unikalus BMW „trejetas“


 
© 2005–2019
Jūs esate 3957148-asis lankytojas