pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Automobilių naujienos
Kovo 10 d. 14.05 val.
Gamintojo nuotraukos.
Gamintojo nuotraukos.
 
Kitos naujienos

Dar daugiau sportiškumo 5 klasės „BMW“

Ženevos automobilių parodoje „Kelleners sports“ buvo pristatytas naujas sportinio stiliaus paketas 5 klasės „BMW“ automobiliams. Pagerintos aerodinaminės sąvybės, padidintos galios varikliai, optimizuota greitesniam važiavimui pakaba ir daugybė akiai malonių smulkmenų – visai tai naujame „M sports“ pakete, kuris ir taip veržlų bei stilingą „BMW“pavertė puikiai atrodančiu sportiniu automobiliu.

Žiūrint į automobilį žvilgsnis iškart krinta į masyvų, plačiai pravertą priekinį bamperį. Sudarytas iš trijų dalių jis primena apie sportišką „BMW“ prigimtį. Jis skirtas ne tik išvaizdai pagerinti, bet ir aerodinaminėms sąvybėms bei geresniam variklio aušinimui. Didžiausią įtaką aerodinamikai turi apatinė bamperio „lūpa“, šoniniai slenksčiai ir kuklus galinis spoileris. Gale taip pat matome didelio skersmens išmetimo vamzdžius, kurie tobulai užbaigia sportinio sedano išvaizdą, o 19 arba 20 colių ratlankiai – šiam automobiliui tinka taip, kaip aukštakulniai bateliai gražuolei.

„Kelleners sports“ inžinieriai padidino benzininių ir dyzelinių variklių galią apie 20 procentų. Dyzelinis 520d modelis, standartiškai turėjęs 184 AG ir 380 Nm sukimo momentą, patobulintas taip, kad išspaustų net 215 AG ir 450 Nm sukimo momentą. Puikus rezultatas, tačiau dar įspūdingiau atrodo – iš standartinio 535i, kuris turi 300 AG ir 400 Nm sukimo momentą, išspausti 360 AG ir 480 Nm sukimo momentą. Matome, jog prie variklio inžinieriai tikrai padirbėjo.


Edmundas KruglovasKita informacija apie BMW 

Birželio 21 d.
„BMW i3“ mistikos šydas bus atidengtas jau rugsėjo mėnesį.

Kovo 14 d.
Naujas ”BMW” 6 serijos kupė

Gruodžio 17 d.
Kompanija BMW pristatė atnaujintą 1-Series kupė ir kabrioletą

Lapkričio 16 d.
Naujas BMW „penketukas“ bus pristatytas lapkričio pabaigoje

Lapkričio 6 d.
450 AG BMW M3

Spalio 29 d.
Kompanija BMW sukūrė lenktyninį sedaną M5

Spalio 15 d.
Unikalus BMW „trejetas“

Rugpjūčio 31 d.
EffecientDynamics


 
© 2005–2019
Jūs esate 3957147-asis lankytojas