pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / BMW


Visos Gamintojo Susijusios

 
BMW kompmanijos eskizas. BMW i3
Ilgai nieko konkretaus nepateikusi „BMW“ vadovybė pagaliau prasitarė žiniasklaidai apie savo pirmąjį elektromobilį „i3“. Rugsėjo mėnesį Frankfurte bus „i3“ pirmoji premjera. Kol kas žinoma, jog elektromobilio kėbulas bus labai lengvas - pagamintas iš anglies pluošto. Be elektros variklių bus ir 2-ių cilindrų vidaus degimo variklis, kuris papildomai važiavimo metu įkraus akumuliatorius.
 
Gamintojo nuotraukos. BMW 6 Series Coupe
Naujas ”BMW” 6 serijos kupė – Kovo 14 d. 22.09 val.
Paryžiaus automobilių parodoje buvo pristatytas „BMW“ 6 klasės kupė. Tuo metu jis atrodė kaip konceptinis modelis. O dabar, truputį pakeitus kėbulo linijas, jis pristatytas publikai, kaip galutinai į gamybą patenkantis automobilis. Tikimasi, kad gyvai pamatyti automobilį galima bus jau balandžio mėnesį Šanchajaus automobilių parodoje, o kiek vėliau, kartu su 6 klasės kabrioletu, naujasis kupė atvyks į Šiaurės Ameriką. Pagrindinis „BMW“ tikslas – prisivilioti „Jaguar XK“ ir „Mercedes-Benz E class“ kupė pirkėjus.
 
Gamintojo nuotraukos.
Ženevos automobilių parodoje „Kelleners sports“ buvo pristatytas naujas sportinio stiliaus paketas 5 klasės „BMW“ automobiliams. Pagerintos aerodinaminės sąvybės, padidintos galios varikliai, optimizuota greitesniam važiavimui pakaba ir daugybė akiai malonių smulkmenų – visai tai naujame „M sports“ pakete, kuris ir taip veržlų bei stilingą „BMW“pavertė puikiai atrodančiu sportiniu automobiliu.
 
BMW kompanijos nuotraukos
Automobilių patobulinimas tik kosmetinis - pakeisti priekiniai bamperiai, kuriuose dabar yra papildomos oro angos. Jų dėka yra sudaroma taip vadinamoji "oro uždanga", kuri, vokiečių gamintojo specialistų teigimu, mažina sūkuriavimą priekinių arkų srityje.
 
BMW komanijos nuotrauka.
Kompanija BMW išplatino oficialų naujos kartos sedano 5-Series video pristatymą, kuris bus parodytas lapkričio 23 dieną tiesiogine prezentacija internete. Publika galės gyvai pamatyti automobilį Los Andželo parodoje šių metų gruodį.
 
BMW kompanijos nuotraukos. BMW M3 GST
450 AG BMW M3 – Lapkričio 6 d. 13.22 val.
Ketvirtadienį kompanija BMW pristatė palengvintą lenktyninio M3 kupė versiją, kuri pavadinta GTS. Automobilis gavo naują 4,4 litro, aštuonių cilindrų variklį, kurio galia yra 45 AG, septynių laipsnių robotizuotą pavarų dėžę su dviem sankabom, modernizuotą pakabą ir galingus stabdžių mechanizmus.
 
BMW komanijos nuotraukos. BMW M5
Trečiadienį Niurnbergo trasoje Vokietijoje įvyko palengvintos sedano BMW M5 modifikacijos pristatymas. Dešimties cilindrų sedano BMW M5 variklio tūris buvo padidintas nuo 5,0 iki 5,5 litro, modifikuota įleidimo ir išleidimo sistema, taip pat buvo įdiegtas papildomas alyvos radiatorius, dėl kurio priekiniame bamperyje teko padaryti dar vieną angą.
 
Hertz kompanijos nuotrauka. Lotus Elise.
Lotus Exige bus galima išsinuomoti – Spalio 28 d. 23.30 val.
Automobilių nuomos kompanija Hertz europietišką automobilių parką papildė Lotus, BMW ir Fiat markių automobiliais. Lotus Elise ir Exige, BMW Z4 sDrive 23i ir Fiat 500 Rosa papildys taip vadinamą kompanijos „smagiąją kolekciją“ (Fun Collection) kurią sudaro „neįprasti“ automobiliai. Pasak Europos Hertz padalinio prezidento Maiklo Taride, automobiliai iš „fun-kolekcijos“ yra skirti tiems, kad nori „važiuoti su malonumu“.
 
BMW komanijos nuotrauka.  BMW 320d Efficint Dynamics.
Unikalus BMW „trejetas“ – Spalio 15 d. 17.54 val.
Kuro sąnaudos – 4,1 litro / 100 km, CO2 emisija. Kalbama ne apie dar vieną trijų litrų hečbeką, o apie D-klasės sedaną. Tokiais rodikliais charakterizuojamas BMW 320d Efficint Dynamics. Kaip teigia bavarai, tai pats ekonomiškiausias „trejetas“ per visą modelio istoriją.
 
BMW kompanijos nuotraukos. EffecientDynamics
EffecientDynamics – Rugpjūčio 31 d. 16.38 val.
Kompanija BMW oficialiai pristatė ekologiškai švarų sportinį automobilį EffecientDynamics, kuris plačiajai visuomenei bus pristatytas rugsėjo mėnesį Frankfurto automobilių parodoje. Kaip nurodoma oficialiame pranešime, automobilyje susijungs BMW M-versijų dinamika ir hibridų ekonomiškumas.
 
BMW kompanijos nuotraukos. BMW 320d Efficient Dynamics
Ekonomiškiausias „trejetas“ – Rugpjūčio 24 d. 14.27 val.
Kompanija BMW išplatino oficialią informaciją apie naują sedano 3-Series versiją, kurią vokiečių automobilių gamintojas vadina ekonomiškiausiu ir ekologiškiausiu „trejetuku“ visoje modelio istorijoje. Vidutinės automobilio kuro sąnaudos yra 4,1 litro / 100 km, o CO2 emisija sudaro tik 109 gramų vienam kilometrui.
 
BMW komanijos nuotrauka.  7-Series M Sport
BMW-7Series turės versiją M sport – Birželio 25 d. 01.17 val.
Sedanų BMW 7-Series gamoje pasirodys „sportinės“ modifikacijos, kurios bus pavadintos 7-Series M Sport. Tokie modeliai skirsis nuo bazinių komplektacijų agresyviais kėbulo aerodinamines elementais, 19 colių ratų diskais, sportinėmis sėdinėmis ir nauju vairu – tokiu pat kaip ir pas kitus M-modelius.
 
BMW komanijos nuotraukos, BMW X1
BMW X1 tinklaraščiuose – Birželio 8 d. 16.30 val.
Iki BMW X1 pristatymo liko nedaug laiko. Oficialus modelio pristatymas turėtų įvykti Frankfurto automobilių parodoje š. m. rudenį. Kompanija BMW nusprendė suintriguoti visus dar labiau, todėl socialiame tinkle Facebook parodė krosouverio X1 nuotraukų fragmentus.
 
BMW komanijos nuotraukos, BMW M3 Edition
Šių metų liepos mėnesį kompanija BMW planuoja pristatyti rinkai specialią M3 kupė modifikaciją, kuri bus pavadinta „Edition“ ir bus gaminama tik 6 mėnesius. Kaip sakoma oficialiame pranešime, naujiena nuo bazinio automobilio skirsis pažeminta 10 mm pakaba, išskirtinėmis kėbulo spalvomis ir eksterjero apipavidalinimo variantais.
 
BMW komanijos nuotraukos, BMW variklis N55.
Naujas BMW variklis – Gegužės 28 d. 18.43 val.
Kompanija BMW pristatė naują variklį su gamykliniu indeksu N55, kuris šių metų gale debiutuos modelyje 5-Series GT.
 
MWDesign nuotraukos. BMW M3 Darth Maul
Kanados tiuningo ateljė MWDesign sukūrė patobulinimų rinkinį Darth Maul. Darth Maul – vieno iš kino filmo „Žvaigzdžių karai“ veikėjo vardas. Jis yra tamsiojo Sithu valdovo Darth Sidious'o mokinys.
 
Adisson nuotraukos
Baltoji raketa – Balandžio 23 d. 22.27 val.
Kompanijai BMW pristačius naują automobilį X6, šiuo ypatingai susidomėjo Rusijos rinka. Dabar Maskvoje šių automobilių vis daugiau ir daugiau, juos dažnai palydi praeivių žvilgsniai. Ypač susidomėta vokiečių tiuningo kompanijos Lumma Design pateikta X6 versija.
 
BMW nuotraukos. X3 xDrive 18d
Atnaujintas BMW X3 – Balandžio 13 d. 16.30 val.
Kompanija BMW parodė atnaujintą populiaraus krosouverio X3 versiją. Raidės 18d pavadinime X3 xDrive 18d galėjo reikšti 1,8 litro variklį, tačiau tai reiškia, kad BMW X3 turės dyzelinį variklį iš xDrive20d modifikacijos. Visgi inžinieriai deforsavo variklį iki 143 AG, o sukimo momentą paliko ties 350 Nm. Tai davė teigiamą rezultatą ir su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže, vokiškas krosouveris sunaudoja 6,2 litrus šimtam kilometrų. Jis tapo pati ekonomiškiausia X3 modifikacija.
 
BMW
BMW 7-Series – V12 kart du – Balandžio 10 d. 21.08 val.
Kompanija BMW išplatino oficialią informaciją apie pačią galingiausią sedano 7-Series modifikaciją, kuri gavo dvylikos cilindrų benzininį variklį su dviem turbinom, tiesioginiu įpurškimu ir Doble-VANOS dujų paskirstymo fazių sistema.
 
BMW nuotraukos
Naikintuvai – Balandžio 6 d. 21.03 val.
Pristatyti patys galingiausi M-serijos – BMW X5 ir X6: dabar tai tankai, kurių svoris – beveik 3 tonos, o įsibėgėjimas iki 10 km/h – per 4,7 sekundes. Įsibėgėjimas iki 200 km/h užima 16,9 sekundes, o kilometrą iš vietos „emkes“ įveikia per 23,5 sekundes. Maksimalus, apribotas, greitis sudaro 250 km/h, bet ypatingai drąsiems vairuotojams BMW pasiruošusi pakelti kartelę iki 275 km/h.
 
Autoblog.com nuotraukos
Ženevoje pristatytas BMW Alpina B7 – Kovo 5 d. 18.57 val.
Kadangi vokiečių BMW koncerno Motorsport padalinys nemodernizuoja 7-os serijos sedanų, tai pačių reikliausių klientų poreikius turėtų patenkinti Alpina B7 Biturbo, kuris buvo pristatytas Ženevoje vykstančioje automobilių parodoje.
 
Mini nuotraukos
Mini kabrioletas atvyksta į Šveicariją – Vasario 10 d. 17.40 val.
Centrinę vietą Mini stende Ženevos automobilių parodoje užims nauja atvira populiariaus hečbeko versija.
 
BMW ir Autoblog nuotraukos
Z4 yra jau trečia šio dviejų vietų BMW „rodsterio” modifikacija nuo originaliojo Z3 pasirodymo. Jis turi kietą sulankstomą stogą, vietoj prieš tai buvusio minkšto ir kadangi jam reikia uždengti tik dvi keleivių vietas jo proporcijos gražesnės nei daugumos kietą sulankstomą stogą turinčių automobilių.
 
BMW Museum nuotraukos
Baltų pirštinių naktis BMW muziejuje – Lapkričio 20 d. 22.31 val.
„Prašau, palieskite“, būtent tokia fraze prižiūrėtojai pasitiks lankytojus BMW muziejuje Miunchene lapkričio 21 dieną. Ypatingame renginyje kiekvienam lankytojui bus duota pora baltų pirštinių ir visi norintys bus raginami paliesti rankomis muziejaus eksponatus.
 
BMW nuotrauka
BMW atideda didelio sportinio sedano gamybą – Lapkričio 6 d. 16.29 val.
Koncerno BMW AG atstovai paskelbė, kad planai išleisti keturdurį sportinį sedaną yra atidedami neapibrėžtam laikotarpiui. Vietoj šio automobilio, kuris turi būti panašus į pernai pristatytą konceptą CS, koncernas susitelks ties jau esančių modelių pelningumo didinimu.

Atgal 1 2 3 4 Toliau
 


 
© 2005–2019
Jūs esate 3945917-asis lankytojas