pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Audi


Visos Gamintojo Susijusios

 
Audi kompanijos nuotraukos.  Audi A6 Avant
Sulieknėjusi gražuolė „Audi A6 Avant“ – Birželio 8 d. 22.47 val.
Jau pripratome skaityti, kad pasirodžius naujai modelio kartai, jis būna sunkesnis, didesnis, nei pirmtakas. Retas automobilių gamintojas eina „tobulėjimo“ link.
 
GM siekia Audi kokybės – Birželio 1 d. 01.04 val.
Atlikimo kokybė ir interjerų dizainas šiuolaikiškose General Motors modeliuose gerėja, tačiau kompanijos vadovybė pripažįsta, kad to dar nepakanka. JAV koncerno tikslas pakankamai konkretus - pasiekti kompanijos Audi lygį.
 
Audi TTS 2011. Audi kompanijos nuotraukos.
Audi pristato atnaujintą TTS – Gegužės 26 d. 00.15 val.
Kompanija Audi pranešė apie atnaujinto superautomobilio TTS pasirodymą rinkoje. Abu variantai - kupė ir rodsteris - pirmą kartą turės visiškai naujus 2.0 litrų benzininius variklius su turbina, kurie gali pasiekti 272 AG ir 350 Nm sukimo momentą diapazone nuo 2500 iki 5000 aps./min.
 
Audi kompanijos nuotrauka. Audi R8 GT
Audi pristato ribotą R8 GT versiją – Gegužės 25 d. 14.19 val.
Kompanija Audi išleido specialią superautomobilio R8 versiją pavadintą GT. Kaip paminėta gamintojo pranešime spaudai, konstruktorių užduotis buvo padaryti rodsterį dar lengvesnį negu serijinis modelis. Šiam tikslui pasiekti R8 GT svoris buvo sumažintas 100 kg, naudojant anglies pluoštą ir kitas šiuolaikiškas medžiagas.
 
Audi Cross Coupe Quattro. Audi kompanijos nuotrauka.
Ne paslaptis, kad Ispanijos kompanija Seat yra nuostolingiausias koncerno Volkswagen aktyvas. Per pirmą šių metų ketvirtį nuostoliai siekia 110 mln. eurų, kas yra dvigubai daugiau nei Bentley nuostoliai.
 
Audi kompanijos nuotraukos. Audi e-tron
Kompanija Audi oficialiai patvirtino savo ketinimą pradėti koncepcinio automobilio e-tron gamybą. Šis automobilis buvo pristatytas rugsėjo mėnesį Frankfurto automobilių parodoje.
 
Audi kompanijos vizualizacijos.
Elektrinis Audi superautomobilis – Rugsėjo 15 d. 21.09 val.
Frankfurto automobilių parodoje kompanija Audi pristatė koncepcinį superautomobilį e-tron, pagamintą Audi R8 modelio pagrindu.
 
Audi R8 rodsteris – kino žvaigždė – Liepos 20 d. 16.31 val.
Kas žiurėjo filmą „Geležinis žmogus“ (Iron Man), pamena, kad pagrindinis herojus, kurio vaidmenį atliko Robertas Dauni jaunesnysis, vairavo Audi R8 kupę. Ne už kalnų antra šio filmo dalis ir automobilį „geležinis žmogus” pasirinko tokį pat. Filme vėl dalyvaus Audi R8 tik ne kupė, o rodsteris. Iki paskutinio momento šis automobilis buvo labai užslaptintas.
 
Audi kompanijos nuotrauka. Audi A5 SportBack
Ketvirtadienį kompanija Audi išplatino oficialią informaciją apie savo naujieną – penkių durų hečbeką Audi A5 SportBack, turintį modelio Audi A4 platformą. Šio automobilio pasaulinė premjera įvyks rugsėjį Frankfurto automobilių parodoje.
 
Kompanijos Audi nuotrauka. Audi A7 prototipas.
Audi A7 Sportback 2010 – Liepos 7 d. 21.47 val.
2007 metų gruodį vokiečių gamintojas Audi išplatino informaciją apie savo ateities planus, pagal kuriuos modelis A5 SportBack turėtų pasirodyti prekyboje jau šių metų rugsėjį. Su šiais planais kompanija susitvarko.
 
Audi kompanijos nuotrauka. Audi A5 SportBack
„Penkių durų kupė“ Audi A5 Sportback – Birželio 18 d. 01.00 val.
Šį trečiadienį kompanija Audi išplatino pirmąją oficialią nuotrauką ir kai kurią informaciją apie naują modelį – A5 Sportback, kurį Vokietijos kompanijos atstovai pavadino „penkių durų kupė“. Automobilis prekyboje pasirodys jau šių metų rugsėjo mėnesį ir taps trečiąja modifikacija modelio A5 šeimoje.
 
Audi kompanijos nuotrauka. Audi R8
Audi R8 elektro – Gegužės 29 d. 15.02 val.
Šių metų rugsėjį Frankfurto automobilių parodoje kompanija Audi pristatys dvi naujas, superautomobilio R8, modifikacijas. Kaip pranešama prancūzų leidinyje L‘Automobile, pirma naujiena taps rodsteris, kuris bus siūlomas su 420 AG V8 ir 525 AG V10 varikliais, o antra – elektrinė superautomobilio versija. Kol kas nežinoma ar automobilis turės tik elektrinį variklį ar gaus hibridinę jėgainę.
 
Audi nuotraukos
Audi Q7 antroji karta – Kovo 17 d. 16.09 val.
Audi Q7 ilgiausiai už kitus (Cayenne ir Touareg) išliko rinkoje be pakeitimų. Tris metus šis modelis stebino savo technologija ir dizainu. Bet jau greitai nauja karta Audi Q7 bus pristatyta gyvai.
 
Audi nuotraukos
Internete pirmieji Audi TT RS vaizdai – Vasario 22 d. 02.30 val.
Internete pasirodė pirmieji greičiausios Audi TT RS kupė versijos vaizdai, kurie leidžia maždaug įsivaizduoti, kaip atrodys automobilis. Sprendžiant iš nuotraukų, naujiena turės agresyvių priekinės dalies bruožų su „korinėmis“ oro įsiurbimo angomis, stacionarų galinį spoilerį, taip pat galinio bamperio apatinią dalį, kurioje bus integruoti ovalo formos išmetimo sistemos antgaliai.
 
Abt nuotraukos
Juodai baltas Audi S5 iš Abt – Vasario 18 d. 17.16 val.
2007 metais Bavarijos kompanija Abt užsiėmė Audi A5, vėliau – dar keliais modeliais. Tik Audi S5 jau senokai laukė “savo valandos”. Ir pagaliau ta valanda išaušo.
 
Audi vizualizacijos
Audi Sportback aliuzija Audi A7 – Sausio 13 d. 15.29 val.
Detroito automobilių parodoje pristatytas Audi Sportback yra aliuzija į tai, kaip atrodys naujasis kupė/sedanas Audi A7. Išoriniai automobilio bruožai panašūs į dabartinius Audi modelius, bet vietomis matomos ryškios laužytos linijos. Iš šono naujasis sedanas primena monolitinę konstrukciją ant didžiulių 21 colio ratlankių. Virš keleivių galvos puikuojasi didžiulis stiklinis stogas. Priekyje matomos jau įprastos LED diodų lempos. Beveik 2 metrų pločio ir 5 metrų ilgio sedanas atrodo tikrai sportiškas ir grakštus.
 
Audi ir Autoblog nuotraukos
Naujas 5.2 litrų, dešimties cilindrų variklis, turintis 525 AG, iki 100 km/h įsibėgėja vos per 3,9 sekundes, o maksimalus greitis – 316 km/h.
 
Audi nuotraukos
Audi pristato A5 kabrioletą – Gruodžio 4 d. 21.25 val.
Tapo žinomos pirmosios oficialios detalės apie naująjį Audi A5 kabrioletą. Grakščių linijų vokiškasis kupė lieka ištikimas Audi tradicijoms ir siūlo aukščiausią kokybę bei lanksčią variklių gamą.
 
Audi nuotraukos
Naujasis Audi Q5 atvyksta i Lietuvą – Lapkričio 14 d. 16.23 val.
Pranešimas spaudai Lapkričio 17 dieną naujasis sportiškas ir universalus Audi Q5 atvyks į Lietuvos dilerių salonus. Šiais metais planuojama parduoti 20 šių automobilių Lietuvoje ir Latvijoje, o kitais metais šis skaičius turėtų išaugti iki 100 automobilių. Lietuvoje Audi Q5 kainuos nuo 131 724 Lt.
 
Audi nuotraukos
Naujieji Audi S4 – Spalio 7 d. 19.21 val.
Pranešimas spaudai Paryžiaus autosalone Audi pristato savo naujus atletiškus top modelius vidutinėje klasėje – S4 ir S4 Avant. Jų trijų litrų darbinio tūrio V6 su tiesioginiu kuro įpurškimu ir mechaniniu turbokompresoriumi išvysto 333 AG (245 kW). Padedant nuolatinei keturių ratų pavarai „quattro“, S4 sedanas iki „šimtuko“ gali spurtuoti per 5,1 sekundės, tačiau vidutiniškai suvartoja vos 9,7 litro kuro 100 km.
 
Audi nuotraukos
Dar vienas Audi A1 – Spalio 1 d. 19.49 val.
Šis prototipas leidžia mums įsivaizduoti kaip atrodys naujas kompaktiškas penkių durų hečbekas, kuris turėtų pasirodyti prekyboje 2009 m. gale ir konkuruoti su Mini Clubman. Jis vadinasi Audi A1 Sportback, o premjera įvyks šią savaitę prasidėsiančiame Paryžiaus autosalone.
 
Audi nuotraukos
Naujasis Audi S4 – Rugsėjo 24 d. 01.37 val.
Naujasis Audi S4 sedanas ir universalas turės pakeistą priekinę dalį, chromuotas priekines groteles, ryškias vertikalias linijas, aliumininius galinio vaizdo veidrodėlius, 18 colių lengvo lydinio ratlankius, naujus slenkščius, spoilerį ir keturių vamzdžių išmetimo sistemą.
 
Audi nuotrauka
Audi trečiąkart iš eilės iškovojusi 1 ir 2 vietas ant podiumo iš anksto užsitikrino Amerikos Le Mans Series LM P1 gamintojų čempiono titulą. Prieš paskutines tris lenktynes keturių žiedų prekinis ženklas yra nepralenkiamas variklių ir važiuoklės gamintojų įskaitoje. Du Team Audi Sport North America Audi R10 TDI prototipai baigiamuosiuose Grand Prix of Mosport (Kanada) etapuose lenktyniavo skirtingomis strategijomis. Lucas Luhr ir Marco Werner laimėjo lenktynes. Dindo Capello ir Emanuele Pirro kirto finišo liniją antroje vietoje sulig paskutiniu Shell V-Power dyzelio lašu.
 
Abt Sportsline nuotraukos
Garsi vokiečių kompanija Abt Sportsline pristatė pirmą savo tiuningo paketą krosouveriui Audi Q5. Vokiečių specialistai paruošė automobiliui įspūdingą „aerokitą“ ir forsavimo programas trims varikliams. Taip pat tiuningo paketas numato pakabos modernizavimą, firminius 20 colių ratlankius ir galingesnę stabdžių sistemą.
 
Audi RS6 sedanas. Audi nuotraukos.
Naujasis Audi RS6 sedanas – Rugpjūčio 13 d. 09.09 val.
Po atnaujinto Audi A6 pristatymo išaiškėjo ir naujojo RS6 specifikacijos. Variklis liko toks pat kaip ir RS6 universale, didžiulis 5,0 litrų V10 su dviem turbinom, išduodantis didžiausią savo klasėje 580 AG galią, ir 650 Nm sukimo momentą. Už galios paskirstymą atsakinga šešių bėgių „tiptronic“ automatinė greičių dėžė ir visų varomų ratų Audi Quattro sistema.

Atgal 1 2 3 4 5 6 Toliau
 


 
© 2005–2022
Jūs esate 4629235-asis lankytojas