pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Visos Gamintojo Susijusios

 
Audi kompanijos nuotrauka. Audi A5 SportBack
Ketvirtadienį kompanija Audi išplatino oficialią informaciją apie savo naujieną – penkių durų hečbeką Audi A5 SportBack, turintį modelio Audi A4 platformą. Šio automobilio pasaulinė premjera įvyks rugsėjį Frankfurto automobilių parodoje.
 
Kompanijos Audi nuotrauka. Audi A7 prototipas.
Audi A7 Sportback 2010 – Liepos 7 d. 21.47 val.
2007 metų gruodį vokiečių gamintojas Audi išplatino informaciją apie savo ateities planus, pagal kuriuos modelis A5 SportBack turėtų pasirodyti prekyboje jau šių metų rugsėjį. Su šiais planais kompanija susitvarko.
 
Audi kompanijos nuotrauka. Audi A5 SportBack
„Penkių durų kupė“ Audi A5 Sportback – Birželio 18 d. 01.00 val.
Šį trečiadienį kompanija Audi išplatino pirmąją oficialią nuotrauką ir kai kurią informaciją apie naują modelį – A5 Sportback, kurį Vokietijos kompanijos atstovai pavadino „penkių durų kupė“. Automobilis prekyboje pasirodys jau šių metų rugsėjo mėnesį ir taps trečiąja modifikacija modelio A5 šeimoje.
 
Audi nuotraukos
Audi pristato A5 kabrioletą – Gruodžio 4 d. 21.25 val.
Tapo žinomos pirmosios oficialios detalės apie naująjį Audi A5 kabrioletą. Grakščių linijų vokiškasis kupė lieka ištikimas Audi tradicijoms ir siūlo aukščiausią kokybę bei lanksčią variklių gamą.
 
Nick Wilcox iliustracija
Audi išleis A5 ir S5 kabrioletus? – Gegužės 29 d. 12.54 val.
Kaip tapo žinoma leidiniui Inside Line, ateinančiais metais Audi planuoja išleisti atviras kupė A5 ir S5 versijas. Oficialios informacijos apie stogą dar nėra, bet greičiausiai jis bus minkštas, kadangi turi paprastesnį sudėjimo mechanizmą, yra lengvesnis, pigesnis ir užima daug mažiau vietos nei kietas. Tokio tipo stogas jau panaudotas praeitos kartos A4 kabrioletuose, naujame A3 bei rodsteryje TT.
 
Abt Sportsline nuotraukos
Garsi vokiečių tiuningo kompanija Abt Sportsline pristatė savo dizaino radiatoriaus groteles Audi automobiliams. Šias penkių „ašmenų“ groteles galima įsigyti už 380 € su tiuningo paketais AS4, AS5, AS7 ir AS3. Taip pat jas galima tvirtinti „stokiniams“ Audi A3, A4, A5 ir Q7.


 
© 2005–2022
Jūs esate 4629228-asis lankytojas