pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 

Naujienos / Ženevos automobilių paroda


Visos Gamintojo Susijusios

 
Autoblog.com nuotraukos
Aston Martin išpildė pažadą – Kovo 11 d. 15.18 val.
Ir Ženevos automobilių parodoje pristatė naują Lagonda konceptinį automobilį. Idomiausia yra tai, kad naujiena – visureigis su 22 colių ratlankiais ir V12 varikliu, kas visai nebūdinga Aston Martin.
 
Autoblog.com nuotraukos
Aston Martin DBS Volante Ženevoje – Kovo 11 d. 14.31 val.
Britų liukso klasės, automobilių gamintojas Aston Martin į tarptautinę automobilių parodą Ženevoje atvežė atvirą Džeimso Bondo automobilį – kabrioletą DBS Volante.
 
Autoblog.com nuotraukos
Ženevoje pristatytas BMW Alpina B7 – Kovo 5 d. 18.57 val.
Kadangi vokiečių BMW koncerno Motorsport padalinys nemodernizuoja 7-os serijos sedanų, tai pačių reikliausių klientų poreikius turėtų patenkinti Alpina B7 Biturbo, kuris buvo pristatytas Ženevoje vykstančioje automobilių parodoje.
 
Autoblog.com ir gamintojo nuotraukos
Galingiausioji Renault Megane versija – Kovo 5 d. 15.32 val.
Sportiškiausio 2007 ir 2008 metų Prancūzijos automobilio titulą turintis „karštasis“ Megane atsinaujina. Tikimasi, kad naujasis automobilis padės išlaikyti Renault karščiausių hečbekų gamintojo karūna.
 
Autoblog.com nuotraukos
Tata Europos rinkai pristato Nano – Kovo 5 d. 15.26 val.
Didžiausias indų automobilių gamintojas Tata pristato savo Nano modelį, skirtą Europos rinkai. Naujasis Tata Nano Europa gan daug skirsis nuo savo ypatingai pigaus indiško brolio.
 
Autoblog.com nuotraukos
Nežiūrint į tai, kad Ženevoje Alfa Romeo MiTo GTA buvo pristatytas kaip konceptas, serijinės versijos liko laukti neilgai – ji pasirodys jau šiais metais. Apie tai naujienos pristatyme Ženevos Palexpo pranešė italų kompanijos atstovas.
 
Autoblog.com nuotraukos
Naujas Fiat 500 – nostalginis priminimas apie 70-tuosius, netikėtai prigijo ir mūsų laikais. Maža to, jo populiarumas viršijo visus lūkesčius – norinčių pirkti kiekis toks, kad teko padidinti planuotus gamybos kiekius. Įvairiausios tiuningo studijos beveik kas mėnesį pristato savo darbus, kurių pagrindas yra Cubquecento. Esant tokiom tendencijom, naujasis 500C, kurio pristatymas įvyko Ženevoje, irgi gali tapti bestseleriu.
 
Kaip ir buvo žadėta, kompanija Rolls-Royce Ženevoje pristatė mažiausią iš Rolls-Royce – naują keturių durų sedaną 200EX. Modelis 200EX atspindi visus naujausius dizainerių sprendimus, kurie artimiausiu metu turėtų būti perkelti prie RR4 serijos automobilių. Šių gamyba prasidės 2010 metais.
 
Autoblog.com nuotraukos
Nežiūrint į tai, kad didžioji dalis didžiausių automobilių gamintojų veržliai pradėjo gaminti kompaktiškus, ekologiškus ir taupius automobilius, superautomobilių era nepasibaigė. Geru to patvirtinimu tapo Ženevos automobilių parodoje pristytas superautomobilis Zagato Perana Z-One.
 
Gamintoju ir Michailo Cimbalo nuotraukos
Pradedam – Kovo 3 d. 12.59 val.
Pirmadienį vakare Ženevoje įvyko tradicinis „uždaras“ naujienų pristatymas. Faktiškai, tai pirmosios Ženevos automobilių parodos premjeros, kurias žurnalistai galėjo pamatyti dar prieš prasidedant parodai. Iš viso buvo galima pamatyti 8 naujienas, tačiau tikrai svarbios buvo 3: Volkswagen, Škoda ir Lamborghini.
 
Kovo 3 dieną prasideda žiniasklaidos dienos 79-toje tarptautinėje parodoje Ženevoje. Šiais metais krizė ženkliai sumažino reklaminius autogamintojų biudžetus, tačiau vienoje iš didžiausių parodų Europoje dalyvaus beveik visos didžiosios automobilių kompanijos.
 
Dacia vizualizacijos
Dacia krosouveris Ženevoje – Kovo 2 d. 16.05 val.
Rumunijos kompanija Dacia į Ženevos automobilių parodą planuoja atvežti pirmą savo istorijoje konceptualų krosouverį, kuri pavadino Duster. Neįprasto dizaino automobilis yra su ištemptais, “lipančiais” ant sparnų priekiniai žibintais, originalia galine dalimi, taip pat turi šonines duris, išdėstytas kaip MINI Clubman – viena iš kairės, dvi iš dešinės.
 
Opel nuotrauka
Opel Ampera vaiždžiai – Kovo 2 d. 13.05 val.
Prieš Opel Ampera pasaulinę premjerą General Motors parodė pirmą koncepto nuotrauką. Elektromobilio išvaizda labai panaši į Flexstream konceptą, taip pat turi kelis Insignia bruožus (pastarasis automobilis praėjusiais metais gavo „Europos metų automobilio“ titulą). Taigi, Ampera planuoja pasidaryti pilnavertė Opel šeimos narė.
 
Volvo nuotraukos
Kompanija Volvo atnaujino S80 – Vasario 26 d. 21.22 val.
Kitą savaitę Ženevoje įvyks naujo atnaujinto kompanijos Volvo sedano S80 premjera. Sprendžiant iš pirmų oficialių nuotraukų, naujienos išvaizda pakito nedaug: padidėjo markės emblema, pakito oro įsiurbimo angos su horizontaliais metaliniais skirtukais. Truputį pakito durelių apatinė dalis bei panelės po galiniais žibintais dizainas. S80 salone centrinė konsolė gavo naują metalinį įrėminimą ir naują vairą su aliuminio intarpais.
 
Protoscar nuotraukos
Sportinis Protoscar Lampo – Vasario 26 d. 21.18 val.
Kovo mėnesį Ženevos autosalone įvyks koncepto Lampo, sukurto nedidelio Šveicarijos ateljė Protoscar, pristatymas. Lampo – tai visų ratų varomas kabrioletas, turintis du elektrovariklius, kurių bendra galia yra 268 AG. Ličio jonų baterijų komplektas, pakrautas buitiniame elektros tinkle, leidžia automobiliui pravažiuoti iki 200 km, esant maksimaliam greičiui – 280 km/h.
 
Chrysler nuotraukos
Chrysler nori į Šveicariją – Vasario 26 d. 21.13 val.
Ženevos automobilių parodoje Chrysler LLC ir specialus padalinys ENVI pirmą kartą už JAV ribų pristatys du visiškai naujus konceptinius superautomobilius. O konkrečiau – Chrysler 200C EV ir Dodge Circuit EV, kurių kuro sąnaudos ir išmetamų dujų rodikliai sumažinti iki minimumo. Tuo tarpu abu automobiliai gali pravažiuoti įspūdingą atstumą, turi gerą garso izoliaciją, beveik momentalų sukimo momentą, geras greičio charakteristikas ir be abejo puikų dizainą.
 
Gamintojo nuotraukos
Smart mažylis Fortwo – Vasario 26 d. 15.17 val.
Smart anonsavo mažylio Fortwo naują versiją, pavadintą Edition Three. Pamatyti automobilį bus galima Ženevos autosalone. Pakeitimų šiame automobilyje negalima pavadinti radikaliais.
 
Aston Martin nuotraukos
Likus kelioms dienoms iki Ženevos automobilių parodos, naujienos anonsuojamos viena po kitos. Ne išimtis ir Aston Martin, paskelbusi apie būsimą, super automobilio Aston Martin DBS pasaulinę premjerą. Naujas kabrioletas Aston Martin DBS tradiciškai bus pavadintas Volante. Per 95 metų kompanijos istoriją DBS Volante taps šešioliktas kabrioletas, turintis sudedamą stogą.
 
Rinspeed nuotraukos
Specialus Rinspeed mygtukas – Vasario 25 d. 19.50 val.
Šveicarijos kompanija Rinspeed, garsi savo neįprastais darbais (kaip kad naujuoju iChange), šį kartą padirbėjo su Fiat 500. Rezultatą, pavadintą E2, mes išvysime Ženevos automobilių parodoje.
 
Nissan nuotraukos
Naujas Nissan komercinis automobilis – Vasario 25 d. 17.02 val.
Būsimoje automobilių parodoje kompanija Nissan planuoja pristatyti naujo komercinio automobilio NV200 keleivinę modifikaciją. Automobilis sukurtas pagal NV200 konceptinį automobilį, kuris pirmą kartą buvo parodytas visuomenei Tokijaus automobilių parodoje. Pasak Nissan atstovų, po išleidimo į rinką automobilis turės dar 2 versijas: krovininę ir krovininę kartu su keleivine.
 
Maserati nuotraukos
Kompanija Maserati Ženevos automobilių parodoje planuoja pristatyti naują modelio GrandTurismo S versiją. Iki šiol kupė GrandTurismo S buvo siūlomas su 6 laipsnių robotizuota transmisija MC-Shift su galimybe perjunginėti pavaras „lapeliais” po vairu. Naujoji versija Automatic turi 6 laipsnių automatinę pavarų dėžę, kurios gamyba užsiims kompanija ZF.
 
Kia nuotraukos
Kia kompaktvenas No 3 Ženevoje – Vasario 24 d. 13.12 val.
Antradienį kompanija Kia išplatinio pirmas naujojo konceptualaus kompaktveno No 3 nuotraukas. Apie automobilį kol kas žinoma nedaug. Automobilis turės naujo stiliaus išvaizdą, labai savotišką panoraminį stiklinį stogą, bei „nuo saulės apsaugančią automatinę sistemą“. Pirminiais domenimis naujasis kompaktvenas Kia No 3 turės modelio Soul bazę ir jo ilgis bus 4045 mm.
 
Audi nuotraukos
Internete pirmieji Audi TT RS vaizdai – Vasario 22 d. 02.30 val.
Internete pasirodė pirmieji greičiausios Audi TT RS kupė versijos vaizdai, kurie leidžia maždaug įsivaizduoti, kaip atrodys automobilis. Sprendžiant iš nuotraukų, naujiena turės agresyvių priekinės dalies bruožų su „korinėmis“ oro įsiurbimo angomis, stacionarų galinį spoilerį, taip pat galinio bamperio apatinią dalį, kurioje bus integruoti ovalo formos išmetimo sistemos antgaliai.
 
Rolls-Royce nuotraukos
Mažiausias iš Rolls-Royce – Vasario 20 d. 16.08 val.
Penktadienį kompanija Rolls-Royce oficialiai pristatė konceptualų sedaną 200EX, kuris turėtų būti paties mažiausio modelio, pavadinto RR4, pagrindas.
 
Hyundai nuotrauka
Kompanija Hyundai išplatino pirmą oficialią naujo trijų durų hečbeko i20 nuotrauką. Automobilis bus pristatytas Ženevos automobilių parodoje ir pakeis hečbeką Getz. Apie tai buvo minėta oficialiame pranešime spaudai, kurį Pietų Korėjos kompanija publikavo ketvirtadienį.

Atgal 1 2 Toliau
 


 
© 2005–2020
Jūs esate 4173363-asis lankytojas