pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Frankfurto autoslonas
Suzuki Kizashi. John Neff nuotraukos
Rugsėjo 12 d. 20.02 val.

Frankfurto autosalone kompanija Suzuki parodė naują konceptą, pavadinimu Kizashi. Deja, jokios papildomos informacijos autogamintojas nesuteikė.

Žinoma, automobilis yra be galo įspūdingas ir tiesiog traukte traukia žvilgsnius. Nemažą įspūdį palieka jo skydo formos radiatoriaus grotelės, kurias iš šonų „spaudžia“ unikalios formos žibintai.

19.58 val.
15.35 val.
15.32 val.
Seat pristatė konceptualų krosouverį

 
Toyota iQ. Gamintojo nuotraukos
Japonai pristatė naują konceptualų miesto mažylį, pavadinimu Toyota iQ. Naujas kompaktiškas automobilis orientuotas perkrautų megapolių gyventojams. Konceptas išties yra labai nedidelis – jo ilgis sudaro tik 2,9 metro. Salonas apskaičiuotas keturiems žmonėms, tačiau sėdynės išdėstytos labai neįprastai – vairuotojas ir du keleiviai priekyje, o ketvirtas keleivis už jų.
 
Peugeot 308. Gamintojo nuotraukos
Pagrindine premjera kompanijos Peugeot sende tapo serijinis modelis 308. Šią mašiną jau daug kartų teko matyti naršant internete, bet dabar naująjį hečbeką galima buvo ir „pačiupinėti“. Peugeot 308 suprojektuotas ant 307 platformos, o tiksliau šnekant – tai ne naujas modelis, o gerokai modernizuotas ankstesnis.
 
Dmitrijaus Larčenko ir gamintojo nuotraukos
Ford Verve – tai kompanijos dizainerių „žvilgsnis“ į tai, koks bus nedidelis automobilis, išleistas ne tik Europos, bet ir Azijos bei Šiaurės Amerikos rinkoms. Paprasčiau šnekant – nauja Ford Fiesta karta. Bent jau taip automobilis turėtų vadintis Amerikoje. Šio koncepto bruožus mes jau galėjome matyti priešserijiniame Ford Kuga. Pakankamai drąsus ir įdomus žingsnis, kurį netolimoje ateityje žengs kompanija Ford.
 
Dmitrijaus Larčenko ir gamintojo nuotraukos
Jokių siurprizų autosalone čekai nepateikė. Vienintelė premjera – Fabia Combi. Universalas tapo vienu erdviausių ir patogiausių savo klasėje, o Europoje tai dar ir geras pasiūlymas už tokią kainą. Šiose nuotraukose galite matyti serijinį Fabia Combi ir priešserijinį Fabia Scout. Antrasis yra tas pats universalas, tik su padidinta prošvaisa ir apsauginėmis kėbulo „plastmasėmis“.
 
Dmitrijaus Larčenko nuotraukos
Frankfurto autosalone pristatytas naujas krosouveris Ford Kuga pasieks dilerių centrus jau 2008 pradžioje. Kol kas žinoma, kad automobilis suprojektuotas ant Focus platformos ir bus siūlomas su visais arba tik priekiniais varomais ratais.
 
Gamintojo nuotraukos
Kompanija Mercedes-Benz pristatė Frankfurte du modelius, turinčius hibridines jėgaines. Kalba eina apie sedaną Mercedes S400 Hybrid ir krosouverį ML450 Hybrid.
Rugsėjo 11 d.
Bugatti EB Veyron 16.4 Pur Sang
Frankfurto autosalone pristatyto Lamborghini Reventon ekskliuzyvumą galėjo sumenkinti tik viena kompanija – Bugatti. Ir ji tai padarė. Modelis EB Veyron 16.4 Pur Sang bus išleistas tik penkių egzempliorių tiražu. Automobilio kėbulas pagamintas iš aliuminio ir karbono, o įdomiausia tai, kad ant jo nėra nė lašo dažų. Pažymėsime, kad tarp profesionalų poliruotas aliuminis yra vertinamas žymiai aukščiau už betkokį chromą.
 
Subaru Impreza WRC Concept. Damon Lavrinc nuotraukos
Kompanija Subaru atvežė į Frankfurtą ne tik naują modelio Impreza kartą, bet ir ralinę versiją Impreza WRC. Dėl viso pikto šį automobilį japonai paskelbė konceptu, nors niekas neslepia, kad tikras „kovinis sviedinys“ atrodys būtent šitaip.
 
John Neff ir gamintojo nuotraukos.
Pristatydami modelį Saab Turbo X, kuris orientuotas į aktyvų vairuotoją, kompanija Saab pažymi savo 30-tąjį jubiliejų variklių su turbinomis gamybos srityje. Šis naujas modelis nustato naują dinaminių charakteristikų kartelę savo segmente.
 
Kia Kee Sports Coupe. Damon Lavrinc ir gamintojo nuotraukos
Korėjiečių kompanija Kia pagaliau pristatė savo karštą naujieną – konceptą Kee Sports Coupe. Gamintojo teigimu, tai nauja kupė 2+2 supratimo interpretacija ir naujas kompanijos dizaino politikos atspindys. Europoje suprojektuotas automobilis nemažai primena Ženevoje parodytą konceptualų kabrioletą ex_cee’d.
 
Mitsubishi Concept-cX. Damon Lavrinc nuotraukos
Frankfurto autosalone debiutavo konceptualus kompanijos Mitsubishi krosouveris, pavadinimu Concept-cX. Automobilis suprojektuotas ant sutrumpintos Lancer platformos ir turi iš modelio Outlander XL „pasiskolintą“ visų varomų ratų sistemą. Joje naudojamas centrinis diferencialas, kurio valdymą atlieka elektronika – įprastai automobilis yra varomas priekiniais ratais, tačiau jeigu jie prabuksuoja, automatiškai aktyvuojama ir galinė ašis. Be to diferencialą galima blokuoti savarankiškai.
 
Mercedes F700. Gamintojo nuotraukos
Pagal kompanijos Mercedes-Benz sumanymą, naujas konceptas F700 parodos lankytojams demonstruoja dinamikos, ekonomiškumo, galios ir ekologiškumo harmoniją. Aišku, nemažą įspūdį palieka ir dizainerių nuopelnai. Šis automobilis yra pozicionuojamas kaip būsimas prabangus „turistinis“ sedanas, pasižymintis ypač mažomis kuro sąnaudomis.
 
Volkswagen up! Gamintojo nuotraukos
Vokiečių autogigantas Volkswagen pristatė naują kompaktišką konceptą, kuris gavo gana įdomų pavadinimą – up! Nežiūrint į dydį, šis miesto automobilis su gale įtaisytu varikliu turi gana erdvų saloną. Visas sėdynes, išskyrus vairuotojo, galima sudėti į grindis arba visiškai nuimti. Naujienos gabaritinis ilgis – 3450 mm, o plotis – 1620 mm.
 
Lamborghini Reventon. Gamintojo nuotraukos
Frankfurte Lamborghini parodė savotišką staigmeną – naują superautomobilį Reventon. Jis pavadintas 1943 metais toreadorą Feleksą Guzmaną užmušusio buliaus garbei. Lamborghini Reventon pozicionuojamas kaip bendro naudojimosi keliams skirtas automobilis ir kaip pats ekstremaliausias visos Lamborghini modelių linijos atstovas.
 
BMW X6 Concept. Gamintojo nuotraukos
Koncernas BMW pristatė savo ilgai lauktą krosouverį X6, kurį vokiečių autogamintojo dizaineriai apibūdino kaip „kupė su bekelės galimybėmis“. Stende parodytą naujieną kompanija kol kas vadina konceptu, tačiau beveik identiška serijinė versija atsiras dilerių centruose jau kitais metais.
 
Ford Focus. Gamintojo nuotraukos
Kaip ir buvo laukiama, naujasis Ford Focus atspindi kinetinio dizaino filosofiją, kuri tai pat buvo pritaikyta jau rinkoje pasirodžiusiems Mondeo, S-Max ir Galaxy. Autogamintojas pakeitė beveik visas kėbulo detales, tačiau tai galima pastebėti ne iš karto. Pagrindiniai „kinetinio“ Focus skirtumai glūdi jo priekiniame bamperyje ir naujuose priekiniuose žibintuose. Gale atsirado naujas spoileris ir šviesos diodų optika. Interjeras taip pat „atgaivintas“ šiuolaikiškomis detalėmis ir kokybiškesnėmis medžiagomis.
 
Opel Flexteme. Michailo Cimbalo nuotraukos
Pasirodo, kad didelių autosalonų pirmosios naujienos pristatomos netgi ne spaudos atstovams skirtų dienų metu, o dar anksčiau. Pavyzdžiui, šiandien daugelis kompanijų surengė uždaras, išankstines savo pačių svarbiausių naujienų prezentacijas. Prieš jus akimirkos iš kompanijos General Motors uždaro renginio, kuriame buvo parodytas ekologiškas konceptas Opel Flexteme.
 
Frankfurto autosalone kompanija Honda pademonstravo naujos kartos modelio Accord prototipą. Šis automobilis išties nemažai skiriasi nuo kiek anksčiau Šiaurės Amerikos rinkai pristatyto varianto.
 
Kompanijos BMW stendas. Michailo Cimbalo nuotrauka
Šiandien Frankfurte prasidėjo 62-asis tarptautinis autosalonas IAA-2007. Šiais metais jame dalyvaus apie 1000 kompanijų iš 40 šalių. Parodoje, kuri skaitoma svarbesnė nei pavasarį vykęs Ženevos autosalonas, savo naujienas pristatys visi žinomi pasaulio autogamintojai. Laukiama, kad visuomenei bus pristatyta apie 50 serijinių ir konceptinių automobilių.

← atgal 1 2 3 toliau


 
© 2005–2020
Jūs esate 4194619-asis lankytojas