pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Frankfurto autoslonas
Citroen C5 Airscape Concept. Dmitrijaus Larčenko nuotraukos
Rugsėjo 14 d. 17.05 val.
Citroen parodė stilingą kabrioletą

Frankfurte debiutavęs konceptualus kabrioletas Citroen C5 Airscape, pristatomas kaip dinamiškas ir stilingas automobilis, turintis puikias važiavimo charakteristikas. Kabrioleto salonas apskaičiuotas trims keleiviams, o jo apipavidalinimas primena 70-tais metais madingą stilių.

16.59 val.
16.55 val.
Nauja informacija apie VW Tiguan
16.53 val.
Ateljė MS-Design parodė savo Fiat 500 versiją

 
Chevrolet Aveo. Dmitrijaus Larčenko nuotraukos
Frankfurto autosalone įvyko pasaulinė hečbeko Chevrolet Aveo premjera. Naujas automobilis pasižymi puikiu eksterjeru ir aukštos klasės salonu. Be to jam bus siūlomas naujas, dar ekonomiškesnis benzininis variklis. Naujienos pardavimai Europoje startuos jau sekančių metų kovą.
Rugsėjo 13 d.
Dmitrijaus Larčenko ir gamintojo nuotraukos
Kol visi autogigantai Frankfurte graužia vienas kitam gerklę už teisę vadintis pačia ekologiškiausia, galingiausia, ekonomiškiausia ir gražiausia transporto priemone, kompanija Renault patyliukais pristatė automobilį aktyviam poilsiui. Būtent poilsiui – ne daugiau.
 
Peugeot 308 RC-Z. WCF nuotraukos
Frankfurto autosalono lankytojus Peugeot nustebino konceptualiu sportišku kupė, kuris iš karto buvo pakrikštytas Audi TT konkurentu. Naujiena, pilnai besivadinanti Peugeot 308 RC-Z Concept, yra beveik tokio paties dydžio kaip Audi TT, o savo dizainu primena sumažintą prototipo Peugeot 908 versiją.
 
Alex Nunez ir gamintojo nuotraukos
Korėjiečių autogamintojas SsangYong Frankfurto autosalone pristatė konceptualų sedaną Wz. Šis prototipas demonstruoją naują kompanijos vystymosi kryptį.
 
Renault Laguna Coupe. Michailo Cimbalo nuotraukos
Frankfurto autosalone vyriausias kompanijos Renault dizaineris Patrikas Le Kvemenas (Patrick Le Quement) pristatė konceptualų Laguna kupė. Turtingas inovacinėmis technologijomis automobilis gavo aktyvią visų varomų ratų sistemą 4RD ir progresyvų dyzelinį 3,0 litrų V6 dCi variklį. Su šiuo agregatu taip pat bus komplektuojami liuksinio Nissan brendo Infiniti automobiliai, skirti Europos rinkai.
 
Nissan Mixim. Dmitrijaus Larčenko nuotraukos
Jūs tik įsivaizduokite – šiuolaikiniams paaugliams nepatinka automobiliai! Jie skaito juos blogai kvepiančiomis ir triukšmingomis praeito šimtmečio liekanomis, kurios teršia gamtą ir neneša jokios naudos. O kas jiems patinka? Kompiuteriai, žaidimai ir internetas. Tai ne pokštas – tokius rezultatus parodė kompanijos Nissan tyrimas, kuris buvo atliekamas apklausiant jaunimą JAV, Europoje ir Japonijoje.
 
Volkswagen Polo Cabrio. Karmann nuotraukos
Volkswagen Polo kabrioletas suprojektuotas ant sportiško Polo GTI bazės ir yra 40 mm ilgesnis bei 30 mm platesnis. Nuo savo „donoro“ jis skiriasi integruotą difuzorių turinčiu galiniu bamperiu, kurio centre vietą sau rado du išmetimo vamzdžiai. Tai pat ateljė Karmann komanda stilizavo kabrioleto išorę ir pritaikė 17 colių ratlankius.
 
Honda Accord Tourer. Gamintojo nuotraukos
Į Frankfurto autosaloną Honda atvežė konceptą, į kurį pažvelgus galime pamatyti esminius būsimo europietiško Accord bruožus. Amerikietiška naujos kartos Accord versija jau buvo parodyta anksčiau, tačiau Europos gyventojų ir pačių japonų skoniai yra kitokie, todėl nemažai skiriasi ir patys automobiliai.
 
PGO P22 Concept. WCF nuotraukos
Nedidelis ir mažai žinomas autogamintojas PGO Frankfurto autosalone pristatė konceptą P22, kuris savyje derina originalią išvaizdą ir puikias aerodinamines savybes. Dizaineriai savo darbą atliko puikiai, bet deja, šis automobilis nebus leidžiamas netgi mažomis serijomis.
 
Citroen C-Cactus Concept. Dmitrijaus Larčenko nuotraukos
Kompanija Citroen pristatė savo „žalią“ konceptą, pavadinimu C-Cactus. Šis prototipas demonstruoja naujas prancūzų kompanijos technologijas, kurios leis ženkliai sumažinti automobilių gamybos išlaidas ir neigiamą poveikį gamtai. C-Cactus surinktas iš minimalaus detalių kiekio, kurių gamybai panaudotos „draugiškos“ gamtai medžiagos (pagrinde perdirbamas plastikas).
 
AC Schnitzer GP3.10. Ateljė nuotraukos
Per visą savo istoriją kompanija AC Schnitzer pristatė daug galingų ir bekompromisiškų automobilių. Ir dabar ji pirmą kartą pabandė suderinti sportinės dinamikos efektyvumą su ekonomiškumu.

← atgal 1 2 3 toliau →


 
© 2005–2020
Jūs esate 4195851-asis lankytojas