pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai
  
Frankfurto autoslonas
Rugsėjo 16 d.
Renault kompanijos nuotraukos.
 

Kitos naujienos

Rugsėjo 17 d.
Lexus atnaujino hibridinį sedaną LS600h
Peugeot RCZ – pristatytas
Rugsėjo 15 d.
Penkių durų hečbekas Aston Martin pristatytas oficialiai
Elektrinis Audi superautomobilis

Kompanija Renault, Frankfurto automobilių parodoje, pristatė keturis koncepcinius elektromobilius, kurie demonstruoja, kaip atrodys serijiniai 2011 metais pradedami gaminti automobiliai. Elektromobilių gamoje yra dvivietis automobilis Tvizy Z.E., nedidelis kupė Zoe Z.E., taip pat elektrinės furgono Kamgoo ir sedano Fluence versijos.

Miesto automobilio Renault Twizy ilgis - 2,3 metro, o plotis - 1,13 metro, tačiau keleivio sėdynė yra už vairuotojo kėdės. Pasak prancūzų kompanijos atstovų, automobilyje galima gabenti krovinius iki 60 litrų, o ličio akumuliatoriai, kurie teikia energiją 20 AG elektriniam varikliui, leidžia automobiliui nuvažiuoti 100 km. Maksimalus naujovės greitis - 75 km/h. Akumuliatoriai pakraunami iš buitinės rozetės per 3,5 valandos.

Kiti trys konceptai turi vienodas elektrines jėgaines: 95 AG elektros varikliai su ličio akumuliatoriais, leidžiančiais automobiliui judėti be papildomo pasikrovimo iki 160 km. Akumuliatoriai pasikrauna per 4-8 valandas, o specialioje elektros degalinėje - per 20 minučių. Be to automobilis turi greito akumuliatorių keitimo sistemą, dėl kurios jį galima pakeisti per 3 minutes.
 
© 2005–2021
Jūs esate 4342521-asis lankytojas