Kardano problema ar ne ?

Gavus gerą patarimą, ne visada reikia ridenti savo keturis ratus i servisą. Jei visgi profesionalų pagalbos prireiks, ieškokite patarimų, kuriuo automobilių servisu pasitikėti.

Moderatoriai: Egis73, TOMAZZ, edga4you, Renate

Kardano problema ar ne ?

Standartinė stifmeister » 2017 m. Lap. 19 d. 19.43 val., Sek

Sveiki, turiu beda kuri mane jau baigia išvaryti iš proto. Taigi trumpai apie viską nuo pradžių. Automobilyje pradejo girdetis užesys, na normalu kad tai butu rato guolis, bet galiniais ratais varančiuose automobiliuose yra ir pakabinamas kardano guolis. Taigi servise patikrinus "meistras" sake, kad bus vieno is ratu guolis nes atseit skleide garsa, ok ji pakeite situacija išliko ta pati garsas vistiek yra. Pasiskaičiau kad tas užesys gali but iš pakabinamo guolio. Ok, surizikavau ir nusipirkau pakabinama guoli, nuvažiavau i kita servisa ten ji pakeite, valio užesys dingo. Vaziuojant namo iš serviso lygiu keliu maždaug 50km/h pajutau labai keista garsa, visiskai priešinga užimui bet jis buvo toks minimalus kad tiesiog nekreipiau demesio. Dar taip važinėjau koki menesi o tas garsas po truputi vis augo ir augo kol pasidare nebepakenčiamas. Garsas panašus i cypima, bet jis girdisi tik kažkur nuo 40-60km/h, tiesa nuo 60km/h garsas visiškai dingsta ir mašina važiuoja tyliai iki maždaug 80 km/h tada garsas vel atsiranda ir tesiasi iki maždaug 95/h, o virš šio greičio jokio garso nebera. Dar vienas dalykas, kad garsas labai smarkiai sumažėja arba visiškai dingsta pravažiavus apie 20-30 kilometru atstuma, gal kažkas kažkur išyla ir sumažėja trintis ? Taigi nuvažiavus i dar kita servisa meistras pravažiaves pasake kad tai bus pakabinamas guolis nors su juo buvau pravaziaves iki 1000 km. Sake gal blogai ipresavo arba bus prastos kokybes, pirkau eolte už 86 eurus, kitokio varianto nebuvo. Ok pakeite vel pakabinama guoli nauju ir pasakė kad to cypimo nebera, pats pravažiavau ir valio, jokio garso. Gryžau namo, vakare sugalvojau važiuot i miesta ir jus turbut suprantat ka vel girdžiu, vėl tas cypimas tik dabar jis nebe toks garsus kaip prieš tai, bet man jau aišku kad menesio begyje jis vėl smarkiai progresuos. Tai dabar jau pats nežinau kuriame gale bedos, pakeitus pakabinama garsas dingo bet dingo labai trumpam, vadinasi kažkas yra su kardanu ?, gal jis išsibalansaves ir važiuojant sugadina pakabinama guoli ? Važiuojant jokios vibracijos nera, tik tas labai erzinantis cypimas. Aš isitikines kad tai susije su kardanu nes tas cypimas prasidejo butent iškarto po to kai man pirma karta pakeite pakabinama guoli, iš esmes cypimas pakeitė užimą. Ar bent isivaizduojat kame gali buti problema ? skambinausi per kelis servisus sakydamas ta pati ka čia parašiau tik trumpai ir nei vienas nenori apsiimt. Automobilis chrysler 300c dyzelis, tai iš esmės mersas.
stifmeister

Re: Kardano problema ar ne ?

Standartinė Chrysler300C » 2019 m. Spa. 02 d. 10.34 val., Tre

Sveikas, labai įdomu kaip baigėsi ši ūžimo problema.
Nes pas mane lygiai tai pat, po kaukiančio pakabinamo guolio pakeitimo prie 70km/h greičio prasideda ūžesys.
Chrysler300C

Grįžti į Automobilių gedimai ir servisai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias