Klausimai dėl langų tamsinimo

Su automobiliais kaip su moterimis – saugai, puoselėji... Arba... Čia renkasi tie pirmieji.

Moderatoriai: Egis73, TOMAZZ, edga4you, Renate

Klausimai dėl langų tamsinimo

Standartinė Jaroslavas » 2008 m. vas. 26 d. 19.32 val., ant

Mano Forikas sidabrinės spalvos ir noriu užtamsinti langus.
1.Kokia Jūsų nuomonė spalvą tiktu? (man labai patinka veidrodžio ar metalizuota)
2.Kokį tamsinimo procenta imti?
3.Kiek leidžiama tamsinti priekinius šoninius langus?
4.Kur tamsinti, kokia firmą?
5.Kas nors turėjo problėmu po užtamsinimo?
6.Ar verta priekinius šoninius langus sustiprinti antibandit plevelė?
7.Mačiau vienoje mašinoje prėkiniuose šoniniuose languose užtamsinta tipo L raidė tik atviksčiai (iš viršaus siaura juostelė ir pagal ovalą leidžiasį žemin ir platėja). Kaip ir bausti policija negali, nes yra matomumas 180 laipsniu. Ka apie tai galvojat?
Dėkui už patarimus.
Vartotojo avataras
Jaroslavas

Re: Klausimai dėl langų tamsinimo

Standartinė justis » 2008 m. vas. 28 d. 13.44 val., ket

Jaroslavas rašė:Mano Forikas sidabrinės spalvos ir noriu užtamsinti langus.
1.Kokia Jūsų nuomonė spalvą tiktu? (man labai patinka veidrodžio ar metalizuota)
7.Mačiau vienoje mašinoje prėkiniuose šoniniuose languose užtamsinta tipo L raidė tik atviksčiai (iš viršaus siaura juostelė ir pagal ovalą leidžiasį žemin ir platėja). Kaip ir bausti policija negali, nes yra matomumas 180 laipsniu. Ka apie tai galvojat?
Dėkui už patarimus.

man tokia veidrodzio tai nelb kazkaip atrodo..nu grynas veidrodis ir tiek.siulyciau klasikine juoda tamsinti su gera plevele ir bus geriausiai kokius 80 procentu.o priekiniu langu nei kiek negalima tamsinti.. :( o del tos L raides tai manau neverta net zaistis..karta maciau tai lb juokingai pasirode man :D nu nebent tau geriau ant isrdies bus kad priekinius visdelto kazkiek patobulinai :D o firmu tai daug yra uzsimianciu tokiais dalykais.uz kokius 400lt jau tikrai gerai tau juos paniauks :D
justis

Standartinė Egis73 » 2008 m. vas. 28 d. 14.08 val., ket

Juoda plėvelė labiau tinka prie tamsių mašinų, o šiuo atveju čia sidabrinė. Pagal mano skonį, tai veidrodis nelabai kaip atrodo. Aš tokiai spalvai rinkčiausi metalizuotą. Mano Octavia irgi sidabrinė, apsvarstęs visokius variantus, nusprendžiau kad vasarą greičiausiai temdysiu metalizuota. O kas liečia apsauginę plėvelę, tai jei ji tokia kokią maždaug prieš kokius 10 metų mačiau reklamuojant per televiziją, tai apsimoka 100%, stiklą prakirto tik su kirtikliu.
Vartotojo avataras
Egis73

Standartinė diablom » 2008 m. vas. 29 d. 15.59 val., pen

rinkciausi tik juoda plevele. Spalvota graziai ziurisi tik gerai tiuninguotom masinom. Na cia tik mano nuomone
diablom

Standartinė marko007 » 2008 m. bir. 11 d. 23.02 val., tre

gal kas zino kur butu galima gauti tos anti bandit pleveles?ar ji tikrai gera,.ar tik seip,kad su ranka neisdaustum? :D
marko007

Standartinė Egis73 » 2008 m. bir. 12 d. 08.30 val., ket

Pasižiūrėk kur stikilus temdo, o gal net ir ten kur signalizacijas montuoja.
Vartotojo avataras
Egis73

Standartinė reaper » 2008 m. spa. 07 d. 17.08 val., ant

Jaroslavas rašė:Mano Forikas sidabrinės spalvos ir noriu užtamsinti langus.
Dėkui už patarimus.

1. Juoda (arba su MENKU sidabro atspalciu)
2. galas 50 sonai 80 arba 100
3. neleidziama
4. pas mano pusbroli namie (jis tuo uzsiima. Cia rimtai kalbu :) ), arba pagooglink, rasi pagal savo miesta
5. turejau. Del blogos pleveles ir blogo tamsinimo - isblunka, blogai matosi, vasara labai prisildo auto, per galini veidrodeli vakare pablogeja matomumas labai. Su geru tamsinimu ir plevele siu dalyku galima isvengti. Del matomumo tai ir sakau - 50%
6. neverta ju net tamsinti
7. tai gal geriau uzsivirink langa pasilik tokia skyle kaip tanke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
69. policija gali bausti, istatymuose ne apie matomuma parasyta, o apie tamsinima.
p.s. Jeigu tavo masina priklauso firmai, atitinka reikalavimus pinigu vezimui (na kaip vos ne inkasacine) tai tada gali gauti leidima is keliu policijos del VISU langu tamsinimo, ir del tos L raides ir t.t.
Vartotojo avataras
reaper

Standartinė walentas2220 » 2010 m. geg. 03 d. 19.43 val., pir

Deje pagal naujus istatymus priekinius langus galima tamsinti iki leidziamos normos berods 15%. Bet nepatariu. Diena gerai, vakare vos matai kur vaziuoji :D
walentas2220

Standartinė Egis73 » 2010 m. geg. 03 d. 20.39 val., pir

walentas2220 rašė:Deje pagal naujus istatymus priekinius langus galima tamsinti iki leidziamos normos berods 15%. Bet nepatariu. Diena gerai, vakare vos matai kur vaziuoji :D

Pagal naujus įstatymus priekinių langų pralaidumas turi būti ne mažesnis nei 75%. O kas liečia matymą, tai temdyk normalia plėvele ir viską matysi. Golfą buvau užtamsinęs 50% tamsumo kinietiška plėvele, tai vakarais nieko nematydavau. Po to užtamsinau Pačia tamsiausia (super black dark) amerikietiška plėvele, vakarais problemų neturėjau, kelis kartus geriau matėsi nei su 50% tamsumo kinietiška plėvele. O 25% tamsumo plėvelė, tai tas pats kas jos visai nėra. Jei mašinos langai kažkiek tonuoti gamykliškai, tai net užklijavus skaidrią apsauginę plėvelę, jau bus viršytas šviesos leidžiamumas. Taip kad, gerbiamasis, tu čia konkrečiai į pievas pavarei. :D
Vartotojo avataras
Egis73

Standartinė vin-vd » 2010 m. geg. 03 d. 23.45 val., pir

+1, priekiniu langu tonuoti be leidimo draudziama bet kokia plevele
Vartotojo avataras
vin-vd

Standartinė Azazelo » 2010 m. bir. 28 d. 23.32 val., pir

Sveiki. Nieko nepatarinėsiu, nes dėl skonio neįtiksi :-) Mano X-Trail sidabrinis, gamykliškai tamsintais galiniais šoniniais langais šviesiai rudos spalvos plėvele. Atrodo visiškai normaliai. Rūsyje radau iš senų laikų besivoliojantį Black Limousine spalvos plėvelės ritinį, pridėjau prie stiklo ir vos nesusvėmiau... :-) Kadangi priekinių šoninių langų tamsint kaip ir negalima, tai galinius šoninius langus užtraukus vos ne nepermatoma plionke mašina taps panaši į krovininį furgoną... Nemanote?.. Bet aš ne apie tai... Maždaug apie 1990-us metus Vilniuje, Vilniaus gatvėje pamačiau stovintį Zaporožietį Tavrija su veidrodiniais... VISAIS langais! Tiems laikams gal ir krūtai atrodė užtamsintas priekinis stiklas, bet daugiau kvailai ir juokingai :roll:
Patamsinti langai, aišku, gražiau negu nieko. Svarbu, neperlenkti lazdos... :-)
Vartotojo avataras
Azazelo

Standartinė Poltergeist » 2010 m. lie. 16 d. 17.31 val., pen

sweiki, gal kas zino kur nupirkt toki daikciuka? jauciu tai sparciai populiarejantis dalykas lietuvoi.
http://auto.fishki.net/comment.php?id=5789
Vartotojo avataras
Poltergeist

Standartinė Egis73 » 2010 m. lie. 17 d. 11.09 val., šeš

Poltergeist rašė:sweiki, gal kas zino kur nupirkt toki daikciuka? jauciu tai sparciai populiarejantis dalykas lietuvoi.
http://auto.fishki.net/comment.php?id=5789

Na ir kam tau tokia nesamonė? Populiaru bus nebent tarp vaikų, ir tuo labai abejoju. Prisikrausi pilną mašiną plionkės ir vežiosiesi? Mentai pagaus su priekiniais temdytais, tai nežiūrės nuimama tai ar ne, inkals baudą ir vardo nepaklaus. O galinius ir taip gali be problemų tamsinti.
Vartotojo avataras
Egis73

Standartinė Azazelo » 2010 m. lie. 25 d. 21.29 val., sek

Tai jau tikrai – net neįsivaizduoju, kam galėtų užeit į galvą pirkti ar net naudoti savo automobilyje tokias šiukšles... Taip užtamsinti langai net neatsidaro :lol: O kur visa tai vežiotis? Bagažinėje? O kada naudoti? Kasdien, ar tik į mišką su mergom važiuojant? Be to, besivoliodamas bagažinėje, toks „navorotas“ tuoj pat aplips dulkėmis ir jį reikės kaskart valyti, bet idealiai nuvalyti tikrai nepavyks. Įdomu, iš kurios pusės tos dulkės matysis geriau – iš lauko, ar iš vidaus? :lol:
Vartotojo avataras
Azazelo

Standartinė Vytautelis » 2010 m. spa. 12 d. 19.05 val., ant

Man tai idomu kaip is kitos puses ar matosi normaliai su tokiais uzklotais :)
Vytautelis

Kitas

Grįžti į Automobilių

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias