pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Parašykite atsiliepimą apie savo automobilį.

Miesto malonumas
(Fiat Stilo, 2002 m., hečbekas)

Kaip studentui, aktualu buvo gan stilingas, ekonomiškas, bet tuo pačiu galingas automobilis. Aišku ir kaina renkantis buvo ne paskutinėje vietoje. Atsitiktinai beklaidžiojant po skelbimų jūrą į akis krito nedidelis, bet tikrai įspūdingos išvaizdos mašiniukas - Fiat Stilo. Daugelis tautiečių turbūt jau užsimanė paniekinančiai tarti "fiatas", bet siūlyčiau neskubėti. Šis modelis išsiskiria iš kitų savo puikia išvaizda. Ir ne tik. Galinės "ryklio" lempos iš galo mašiną verčia atrodyti masyvesne, nei yra iš tikrųjų. Grakščios kėbulo linijos mašinai suteikia gan stiprų šiuolaikiškumo dvelksmą.

Automobilio interjeras tikrai paprastas, neperkrautas. Galbūt šiek tiek pasigedau kokybės, nes plastmasės sudėtos tikrai ne iš geriausių. Tačiau velniškai sužavėjo CITY mygtukas, įjungiantis papildomą vairo stiprintuvą; multifunkcinis vairas, kuris tikrai yra patogesnis nei BMW.

Techninė automobilio dalis tikrai nustebino. Nors kai kas ir padaryta neprotingai, pvz., norint pakeisti priekinės kairės faros lemputę, reikia išimti akumuliatorių. Eksploatacija mašinos nėra brangi, už visokius tepalus, filtrus, dirželius ir pan. maniau, kad mokėsiu tikrai daugiau. Vistiek variklis yra turbūt stipriausia šios mašinos vieta. 1.9 JTD dyzelinis variklis, kurio galia 85 KW (tad min 4 kw daugiau nei 4 VW GOLF) maloniai stebina savo trauka ir sąnaudomis - mieste 7-8l/100km, jau ir nekukliai paspaudžiant, užmiestyje apie 4-5 l, priklausomai nuo greičio. Nors ir FIAT markės automobilis, patikėkit - mieste neliksite nepastebėti. Mano nuomone, lyginant kainos ir kokybės santykį, tai yra pats geriausias variantas žmogui, kuris pagrinde važinėja mieste ir ieško ekonomiško, stilingo bei nebrangaus automobiliuko:)

Patarimai perkančiam

Šis modelis nėra vienas iš daug priežiūros reikalaujančių, tačiau esminis dalykas - laiku keičiami tepalai bei filtrai. Jei šių dalykų nepamiršite, fiatas jums tikrai tarnaus ne prasčiau nei vokiška mašina:))

Pliusai
  • Nepaprastai ekonomiška;
  • Patogi;
  • Ypatingai manevringa.
Minusai
  • Gan prasta garso izoliacija.

 
© 2005–2022
Jūs esate 4608601-asis lankytojas