pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Parašykite atsiliepimą apie savo automobilį.

Mersas ir Afrikoje Mersas
(Mercedes ???, 1990 m., sedanas)

Atsimenu dar tuos nestabilumo laikus, kai siautė gaujos ir jų berniukai važinėdavo su baltais MB 124, atrodė kaip princai baltose karietose. Dabar tokiais princais gali būti kiekvienas.

Užsimaniau sykį rimto vokiško automobilio. Tuo metu buvo prasidėjęs BMW5(88-94) bumas, todėl, kad išsiskirčiau iš kiemo, nutariau nusipirkti MB 124. Buvau prisižiūrėjęs filuose apie jų 3.0 l AMG modelius: galingos, piktos išvaizdos mašinos. Tačiau, kaip kiekvienas save gerbiantis lietuvis išsirinkau 2.0 l dyzeliną. Kad per daug nerytų, kuro siurblį kaimynas prisuko iki minimumo, kaip nekeista vidutinės kuro sąnaudos neviršijo 5 l. Po pusės metų neregėtai pradėjo pūti galinės arkos, nepadėjo nei jokie perdažymai su špakliavimais, tai buvo vienintelis mašinos trūkumas, nežiūrint į tai, kad traukos visiškai nebuvo. Norint ką aplenkti buvo neįmanoma, akseleratoriaus pedalas atrodydavo lyg negyvas, todėl nusprendžiau šiuo automobiliu atsikratyti ir įsigyti tokį patį MB, tik gerokai galingesnį, 2.5 l dyzeliną.

Ir kaip jūs manote, kas pasikeitė? O gi tik padidėjo degalų sąnaudos iki 7 l. Trauka liko tokia pati kaip ir pirmtako, tik greičiausiai gerokai jau panešiotas buvo, nes viskas pradėjo byrėti akyse. Vieną dieną nusprogo valytuvai, kitą jau lempos. Vieną dieną nukrito veidrodėlis, kitą jau nulūžo rankena. Lyg kas šaipytųsi iš manęs. Visiškai nusivyliau 124, pardavęs pagalvojau gal pavyks įsigyti 123, esu girdėjęs apie juos gerai kalbant, bet kur tau.. ...užsikėlę lietuvaičiai nežmoniškas kainas, nesuprasi už ką prašo.

Patarimai perkančiam

Jai nori MB tai pirk tik naują, nes visi seni laužai yra vienodi, nesvarbu ką bepirksi.

Pliusai
  • Salyginai patvarus;
  • Minkšta važiuoklė;
  • Nebrangus..
Minusai
  • Neišvaizdus;
  • Nesportiškas..

 
© 2005–2022
Jūs esate 4585799-asis lankytojas