pagrindinis puslapis rasykite mums
Automobiliai

 
Parašykite atsiliepimą apie savo automobilį.

Iš esmės aš patenkinta Honda Civic
(Honda Civic, 1992 m., sedanas)

Automobilį turiu maždaug penkis metus. Iš esmės juo esu patenkinta. Su nekeistu tepalu per daug ilgai važinėjau, bet varikliui vistiek viskas gerai. Labai retai genda, o sugedus nėra problemos kaip su prancūziškais automobiliais, kad nevisi servisai priima - Hondą priims bet kur.

Didžiausias gedimas - per lietų, palijus ar šiaip esant drėgnam orui automobilis neužsivesdavo. Kankinausi pusę metų - keitė ir akumuliatorių, ir žvakes, ir laidus, ir dangtelį. O problema buvo sudegusioje babinoje. (Nežinau, ar čia meistrai blogi buvo, kad taip ilgai ieškojo gedimo, ar gedimas sudėtingas.)

Per visą mano eksploatavimo laiką gedimų beveik nebuvo neskaitant, kad šarnyrą reikėjo pakeisti, taip pat susidėvėjo stabdžių kaladėlės, todėl irgi keičiau. Dar buvo sugedęs aušintuvas, daviklį pakeitė. Iki tol turėjau problemų dėl variklio kaitimo. Taip pat buvau sudeginusi sankabą.

Automobilis benzino naudoja nedaug (variklis 1,5 tūrio), mieste apie 8 l/100 km, ne mieste apie 7 l. Deja, įsibėgėjimas irgi nėra labai greitas - sankryžoje iš vietos pajudu pirma, tačiau po kelių sekundžių kitoje juostoje jau mane lenkia galingesnės mašinos.

Labai retais atvejais, važiuojant "ant laisvo", automobilis užgęsta - tokie atvejai labiau pasikartodavo tik nusipirkus automobilį, dabar daug rečiau.

Žiemą retai tenka kankintis, kad dėl šalčio automobilis neužsiveda - netgi kai buvo -30C ir trys ketvirtadaliai automobilių buvo palikti kiemuose, mano auto užsivedė, kitą šaltą dieną irgi užsivedė, tik trečiąją dieną jau nebeužsivedė, kai tuo tarpu dauguma kitų automobilių neužsivedė visas tris dienas. Tačiau nervina, kad žiemą kartais užšąla langai iš vidaus.

Kalbant apie komfortą viduje, galiu pasakyti, kad ilgesnėse kelionėse vargina bloga garso izoliacija (kažkodėl gan smarkiai ūžia prie mano durelių, lyg būtų šiek tiek praviras langas, nors auto tikrai sandarus), o kol neįpratau, parkavimą sunkino tai, kad automobilis žemas. Sėdėti taip pat reikia žemai, nors aš ir įpratusi ir man nepatogumų tai nesukelia, bet į jį sėdus kitiems žmonėms, dauguma nusistebi, kokia žema mašina. Beje, kai pačiai tenka įsėsti į aukštesnę mašiną, būna tikrai maloniau, tačiau grįžti prie žemos Hondos nebūna sunku. Beje nei man, nei mano keleiviams dar nebuvo problemos, kad galva siektų lubas.

Negerai, kad nėra saugos pagalvių (seno automobilio problema). Trūksta kondicionieriaus ir netgi patogesnės panelės - nėra jokio skyrelio (neskaitant "bardačioko") pasidėti smulkiems daiktams, taip pat stiklinei; panelė paprasta, iš plastiko. Į šoninių durelių skyrelį buteliukas CocaColos netelpa labai lengvai. Prietaisų skydelis patogus, aiškus, tik benzo rodyklė kartais pašokinėja milimetrą tai aukštyn, tai žemyn - bet tikrai minimaliai, man nesunku suprasti, kiek benzino liko. Pavaros junginėjasi lengvai išskyrus atbulinę - smarkiai nuspaudus sankabą (kaip įprasta) atbulinis bėgis neįsijungia, "dūzgia", tik šiek tiek atleidus sankabą jis jungiasi. Kol supratau tai, teko pasikankinti, dabar vėlgi esu įpratusi, todėl automobilį nesunku valdyti. Automobilio gabaritai labai normalūs, nors esu mergina, man mašina neatrodo per didelė, galėtų būti dar ir didesnė :)

Viduje vietos pakankamai, dar niekas nesiskundė, kad netelpa kojos ar pan., sėdynės patogios. Deja, sėdinčius gale truputį krato, nors amortizatoriai geri, priekyje manęs nekrato. Bagažinėje du lagaminai jeigu tilps, tai sunkiai, šiaip vienas tik telpa, vietos joje nėra daug. Abi galinės sėdynės nesusilenkia, susilenkia tik viena, todėl prireikus padidinti bagažinę galima tik taip - sulenkus vieną galinę sėdynę (teko taip vežti lentą).

Buvau ir į avariją papuolusi - mano mašinos skardos susilankstė daug labiau, nei į mane įvažiavusio berods SAABo (tiksliai nepamenu).

Viduje elektronika (per visą mano eksploatavimo laiką dar nebuvo sugedusi).

Techninę apžiūrą bent kol kas praeidavau be problemų (neskaitant mažų smulkmenų, kaip blogai nureguliuotos lempos).

Taigi, apibendrinant - norėtųsi daugiau komforto ir geresnės garso izoliacijos, o dėl gedimų didelių problemų nekelsiu:)

Dažniausios problemos

Dažnų problemų nebuvo, gan patikimas auto.

Pliusai
  • Retai genda;
  • Naudoja nedaug benzino;
  • Geras variklis.
Minusai
  • Bloga garso izoliacija;
  • šąla langai iš vidaus.

Kitos nuotraukos:


 
© 2005–2022
Jūs esate 4608614-asis lankytojas